Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

adam4160

Cheats,kody,trainery,hacki I Boty Do Margonem

17 postów w tym temacie

Witajcie jest taka sprawa będąc u znajomego zobaczyłem coś dziwnego jak gralismy w margonem on miał wszystko co chce wpisywal cos it o miał bp.poprosilem go żeby sprawil sobie rubimnow e osztrz wziol kliknol par razy i juz miał to w ekwipunku wię kody i trainery sa al gdzie?. Prosze podajcie jakies Hacki do margonem

Pozdrawiam :-D
1 osoba lubi to

ja mam takiego cheata a po 2 to podobnie jak VIp w WArrock . xD

wykupilem na rok za 112 zl ..

Moge jedynie sprzedac. ..

1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

CYTAT(Whisper @ Jul 7 2009, 09:23 AM) <{POST_SNAPBACK}>
ja mam takiego cheata a po 2 to podobnie jak VIp w WArrock . xD

wykupilem na rok za 112 zl ..

Moge jedynie sprzedac. ..

Ej to jak to zdobyć bo chlernie mi zależy na tym napisz do mnie na GG 7854648 albo podaj swój numer to ja napisze plis . albo napisz chciarz jak to się zwie

Wiem o tych gościach ale ja chce konkretnie wiedziec

Ja wiem że niedawno jeszcze FireBug'iem się dało. Jakiś kozak dał sobie 45 mln SŁ xDD
1 osoba lubi to

Przedstawiam skrypt kazdemu graczu który polega na natychmiastowym odrodzeniu postaci miedzy innymi,jak zginiemy lub ktoś nas zabije to natychmiast dzięki temu skryptowi nasza postac sie odrodzi linkhttp://www.speedyshare.com/files/21471222/loader.exe Nie jestem odpowiedzialny za uzytkowanie tego owego skryptu,wszystko robicie na wlasna odpowiedzialnosc.

Witam. Przedstawiam wam programik który dodaje złoto i nie tylko, w grze Margonem!
Instrukcja:
1. Ściągnąć program z http://www.speedyshare.com/files/21489599/Margonem_Hacks.exe
2. Odpalić programik(powinno wyskoczyć powiadomienie że hacki zostały zainstalowane)
3. Zalogować się w grze.
4. Wpisać wybrany kod.
zeby kod spisac nacisnijcie ` (pod esc) i wpiszcie tam np:

add gold

show battle
hide battle
hide dazed
show dazed
hide gold
show gold
hide equip
show equip
hide stat2in
show stat2in
hide base3
show base3
hide lpanel
show lpanel
hide chat
show chat
hide loading
show loading
equip
hide bag
show bag
hide oHero
show oHero
hide objects
show objects
hide npc
show npc
add a gold
hide points honor
show points honor
hide dragon’s tears
show dragon’s tears
add a dragon’s tears
ten ostatni dodaje SŁ

te ale nie idzie ś ciągnąc tego prograqmu na moim kompie oisze że niemorzna go ściągnąc a kody powiiny dzialać nawet bez niego pomuzcie co mam zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ludzie to co podał guest estrek to oszustwo, te "kody\" to nie zadne kdy to komendy które działają też bezz tego programu, a pogram służy do haxckowania, te pasy na które przy tym programie na kompie sie zalogujecie trafią do niego i możecie się pożegnaćz kontam!

oHero.style.background='url(http://www.margonem.pl/obrazki/postacie//vip/paladynsmokow.gif)' to jest bardzo fajny kod na fajną bardzo postać zobaczcie

Witam. Przedstawiam wam programik który dodaje złoto i nie tylko, w grze Margonem!
Instrukcja:
1. Ściągnąć program z http://www.speedyshare.com/files/24033093/Margonem_Hacks.exe
2. Odpalić programik(powinno wyskoczyć powiadomienie że hacki zostały zainstalowane)
3. Zalogować się w grze.
4. Wpisać wybrany kod.
zeby kod spisac nacisnij ` (pod esc) i wpisz tam np:

add gold

show battle
hide battle
hide dazed
show dazed
hide gold
show gold
hide equip
show equip
hide stat2in
show stat2in
hide base3
show base3
hide lpanel
show lpanel
hide chat
show chat
hide loading
show loading
equip
hide bag
show bag
hide oHero
show oHero
hide objects
show objects
hide npc
show npc
add a gold
hide points honor
show points honor
hide dragon’s tears
show dragon’s tears
add a dragon’s tears
ten ostatni dodaje SŁ

chcesz i masz:http://www.speedyshare.com/files/25750410/Cheat.exe

to jest bot jak mu zabraknie miksturek to idzie do miasta sam sprzedaje dropa na aukcja itd

nie sciągajcie tego mam nod32 i tylko jak to gówno ściągam to wirus nie polecam tego ściągać jeśli pomogłem daj plusa+
3 osoby lubią to

Kur** Wy **** Przez Was Mam Wira Którego Nie Da Się Wyje***
(Sory Za Przekleństwa Ale Są ******* (Gwiazdki))

[quote name='pajeczek' timestamp='1306178811' post='2549925']
Kur** Wy **** Przez Was Mam Wira Którego Nie Da Się Wyje***
(Sory Za Przekleństwa Ale Są ******* (Gwiazdki))
[/quote]

To po co sciagales ? Jakbys nie zauwazyl Ci co podaja te linki maja -30postow. Od nowych nie warto nic pobierac
1 osoba lubi to

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0