Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zmiana firmy - misje


cabanek1220

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec tak , dzisiaj chcialem z kolegami zmienic firme ale , anulowalem wszystkie misje , ale nie moglem zmienic firmy poniewaz pisalo ze mam wzieta jakas misje . Gdy wezme sobie 2 misje to 3 nie moge wziasc , odrazu mowie ze kiedys bawilem sie z opcja "Misje dla innych firm" bardzo prosze o pomoc , wrecze limit + za pomoc, bardzo mi zalezy na tym .

POMOGŁEM? DAJ "Lubie To"

1375957758-U101704.png

Opublikowano

Kilka opcji:

1. Napisz do supportu i dostań bana.

2. Przeleć wszystkie misje po kolei, i na każdej sprawdź czy jest wzięta.

3. Powinieneś widzieć na mapie gwiezdnej, którą misje masz. Wyłącz ją.

Opublikowano

Cóż, myślę, że optymalnym rozwiązaniem jest jednak napisanie do supportu. Skoro występuje taki problem, to oni od tego są :)

Zbieram minusy!

Olej Wojnę.Rób pieniądze

Opublikowano (edytowane)

masz wziętą najprawdopodobniej jedną z misji zimowych, albo specjalnych... jedyne wyjście(oprócz supportu, co w sumie może się udać jeśli im dobry kit wciśniesz) to po kolei przelecieć misje...

Edytowane przez boot94
Opublikowano

masz wziętą najprawdopodobniej jedną z misji zimowych, albo specjalnych... jedyne wyjście(oprócz supportu, co w sumie może się udać jeśli im dobry kit wciśniesz) to po kolei przelecieć misje...

Pisz do mnie na PW dam ci kod który pokaże jaką misje masz wziętą.

bugpointblack.png

Opublikowano

Pisz do mnie na PW dam ci kod który pokaże jaką misje masz wziętą.

a nie możesz tego opisać tu, żeby wszyscy wiedzieli? chyba po to jest MPCforum?!...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...