Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KlÇwiÇtura ;/


Eternal^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam mÇly problem z klawiatura <_< zÇmiÇst "a" pisze "Ç" kiedy wcisnę tab wylÇczÇ mi komputer a "z" dzialÇ jÇk bÇckspÇce. Czy wie ktos jÇk to nÇprÇwić ? Nie dziÇlÇ mi tez wiekszosc polskich znÇkow ;/

Opublikowano

A może ściągnąłeś wkurzacza. I teraz ktoś podmienia Ci literki, adresy itd.

Sprawdź czy wchodząć na onet.pl nie wyskakuje Ci wp.pl lub inna strona.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Shift + Control albo jakos tak

Nie wiem o czym gadasz o_O

Do PL wchodzisz przez NPC w Green.

Później nie włazisz do żadnej pierdolonej jaskini tylko idziesz na ,,plaże'' masz na mapie i kurwa po drodze masz stone golemy

Opublikowano

W Opcjach regionalnych ustaw Polski(programisty) bo masz pewnie zmieniony układ klawiatury.

 

@Down

 

a napewno masz dobry układ klawiatury??

76561198001815076.png
Opublikowano

"wcisnij f13"

 

^^

Nie wiem o czym gadasz o_O

Do PL wchodzisz przez NPC w Green.

Później nie włazisz do żadnej pierdolonej jaskini tylko idziesz na ,,plaże'' masz na mapie i kurwa po drodze masz stone golemy

Opublikowano

Format na pewno pomoze, jak nie chc Ci sie formata robic to przeskanuj kompa antywirem i uruchom ComboFix.

everythingfou - sprawdź to.

Admin Cienia
Opublikowano

Więc albo masz konkretnego wira, albo klawa na śmietnik.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

PisÇlem ze podlÇczÇlem innÇ klÇwe. PreskÇnowalem kÇasperskim i Çd+ware

jÇk pisze to "Ç" to mi swieci numlock nÇ chwile Ç nÇ whÇtpulse licz mi zÇ 6 klÇwisz :O

Opublikowano

Combofix

Kaspersky Online Scaner i szczepionki jeśli będą wiry z takowymi w necie

 

Jak nic to format.

Opublikowano

ja tez mam takie cos czasem ale w ecsro xD i mam taki specjalny przyciks ze jak go nacisne to mi pisze normalnie ;p

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...