Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Global Moderator oraz garść innych informacji.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

 

W ostatnim czasie dużo dzieje się na forum. W gronie administracji doszło do poważnego przemeblowania. Z rangi administratora zrezygnował Mounthains, złożyło się na to kilka czynników zewnętrznych. Ale żeby uciąć spekulacje, decyzję podjął sam. Osobiście mam nadzieję, że jeszcze do nas wróci.

 

Ale do rzeczy, z racji wakacyjnego zainteresowania forum oraz posiadania przez dotychczasowych Global Moderatorów czasu wolnego w postaci wakacji nie zawsze dostatecznie szybko reagowaliśmy na wasze zgłoszenia. Postanowiliśmy powołać nowego członka administracji. Jest nim, myślę, że wszystkim znany MrPiotrek122, dotychczasowy moderator działu Metin 2.

 

Miło mi poinformować, że właśnie z okazji wakacji i zbliżających się obchodach 5 urodzin MPCforum organizujemy nabór na kidmoderatorów działów. Już dziś możecie zasilić szeregi administracji MPCforum wystarczy napisać podanie w dziale Aplikacji.

Więcej informacji na ten temat ukaże się w newsie na dniach.

 

 

Tymczasem pora pogratulować nowemu Global Moderatorowi!

 

Pozdrawiam,

Lord Makin

EXPmIpC.gif

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z rangi administratora zrezygnował Mounthains, złożyło się na to kilka czynników zewnętrznych.

 

Szkoda.

Choć czasami mu odpierdalało.

Opublikowano

Mount ma kurwa wrócić.

 

Co do tego globala. Pamiętam, że jeszcze kilka miesięcy temu spamował mi o kida. Ciągle mi te swoje śmieszne poradniki wysyłał. lol.

 

@2x down

Miałem Ci przekazać, że jesteś pedałem. :<

 

@Makin

Mogłeś oddać Mountowi szacunek i nie dawać mu sraczkowatego koloru. ;|

 

@TheMorteMaster

Jaka kurwa zazdrość.Mówię jedynie jak było, Piotrek zawsze truł mi dupe i nie sądzę by bał się do tego przyznać.

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

GZ & GL ;)

 

Nooo, ładnie się dzieje.

 

 

@2xUP

<3 ;*

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

Mount ma kurwa wrócić.

 

Co do tego globala. Pamiętam, że jeszcze kilka miesięcy temu spamował mi o kida. Ciągle mi te swoje śmieszne poradniki wysyłał. lol.

 

@2x down

 

Miałem Ci przekazać, że jesteś pedałem. :<

 

 

Zazdrość^^.

 

To znaczy ze nawet gdy bedzie 15 kidmodów i 5 modów rekrutacja otwarta? ;O.

Opublikowano

Co do rekrutacji, więcej informacji zostanie niedługo wam podanych. Ogólnie rozbija się cała sprawa o te działy w których mamy małe niedobory ;) Ale w dużych, gdzie kadra jest zdolnych zawsze można przyjąć :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Zazdrość^^.

 

To znaczy ze nawet gdy bedzie 15 kidmodów i 5 modów rekrutacja otwarta? ;O.

 

Nie. Będziemy dobierać kidów do tych działów w których będą potrzebni.

 

@top. Gje zet, myślę że to był dobry wybór :)

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...