Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Nowość na stronie KBota!


arrek001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział odsyłam pod ten link:

 

http://kbotik.com/index.php?a=b&id=38

 

Niestety, opis jest dostępny tylko w języku rosyjskim, trzeba się posłużyć translatorem.

 

Co o tym sądzicie? :>

Opublikowano

mam ostrzezenie o zabezbieczeniach czy ktos juz to zrobil? "ostrzezenie: jezeli ten certyfikat glowny zostanie zainstalowany , system windows bedzie automatycznie ufal kazdemu certyfikatowi wystawionemu przed urzad certyfikacji.insalacja ....." ktos zrobil to juz?

 

 

@edit.

zrobilem , trza do nich na skype napisac o haslo i login

 

@edit

 

hi , i need password and login to desktop , i end all and i heave https://kbot.rv.ua/RDWeb

[14:34:33] ĶΒŏŧ - Andrey ••• kbotik.com: :)

[14:34:37] ĶΒŏŧ - Andrey ••• kbotik.com: later

Ciasteczko?!

 

Przyszedł czas zagłady !

zbiór 1 na nowo otwarty ....

Opublikowano

Dedyk ma pewnie jedno IP. Myślicie że dużo czasu zajmie BP zbanowanie wszystkich userów którzy sie logują z niego na DO? <FAIL> jak chuj moim zdaniem.

Opublikowano

Dedyk ma pewnie jedno IP. Myślicie że dużo czasu zajmie BP zbanowanie wszystkich userów którzy sie logują z niego na DO? <FAIL> jak chuj moim zdaniem.

 

Ta na pewno BP będzie szukało tego dedyka bo oni nie mają co robić

Opublikowano

chodzi mu oto ze z tego ip dedyka bd odpalone 2k kont 24/h kminisz dzieciaku? to chyba jednak nie chalo jest jak tyle kont jedzie z jednego ip , 1 ban =kazde konto.

Ciasteczko?!

 

Przyszedł czas zagłady !

zbiór 1 na nowo otwarty ....

Opublikowano

Nie muszą go specjalnie szukac. Są na bierząco co sie dzieje w świecie botuserów. Skoro będzie można zdupczyć za jednym zamachem ładne pareset kont myślisz ze nie postarają sie te 10 minut by to zrobić i pochwalic sie potem na swoim forum?

Opublikowano

@2up no i co, może akurat tysiące osób zaczęło grać na jednej sieci w DO (W jakimś centrum afryki otworzyli darmową kawiarenke z tysiącami kompów)

Opublikowano

ciekawa propozycja ruskich, zobaczymy jak to się będzie sprawować:D

jeżeli tak samo jak serwery bp do dark orbit to cieniutko ..

Patrząc na cene wynajmu takiego konta na dedyku wątpię by mieli wielu chętnych :D

Opublikowano

Na 1 dzień kosztuje 50 Centów. Na tydzień 3,5 Euro. Na miesiąc nie wiem około 7-9 Euro.

Zbieram minusy!

Olej Wojnę.Rób pieniądze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...