Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Lvl, skille i bonny do dropu szkat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema .. jakiś modek zamknął temat bo " niby potrzebuję zmiany w eq " a mi nie oto chodzi ;d

 

1.) Jaki lvl postaci na drop szkat z Bossa " Zjawy tygrysa "

2.) Jakie skile u bodego i na ile .

3.) Jakie bony działają na tego bossa.

 

Serv EliteMT2 .

tevezby.png

Opublikowano

1. 65-85 (85 to w ostateczności) - w tych lvlach dropią najlepiej

2. Aura - G1-P, Berek G1-P (chyba że potem bedziesz expić, to Berek M10 bo za dużo defa zabiera)

3. Zwierzęta

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

na potwory . i najlepiej przyszywka .

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

No tak, ja myślałem że silny przeciwko w bonach Ci chodzi xD.

 

Najlepiej i krytyk, i przeszywka, ale jak masz wybierać to krytyk bo ma mało absów ten "kox"

 

SILNY PRZECIWKO: Zwierzęta, Potwory. - na pewno takie

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

poradzisz sobie napewno jeszcze jak byś miał poli na P i dropnoł marmurka szybciej byś ubił ;p

Combat 18.

Opublikowano (edytowane)

100 na potwór nie zrobię ;/ bo chce zarobić na nie stracić ;) a 6/7 trochę kosztuje a ja mam full 3x eq na 5/10 woj 5/10 sura 5/10 ninja ;

 

dowiedziałem się że bony zwierzęta nie działają na bossa , więc robię bony na trutę i gdzieś do 30 min będę ubijał ;d i powiem jak było

Edytowane przez KungFuWoda
tevezby.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...