Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://translate.google.pl/translate?prev=...history_state0=

Witam, tutaj można pobrać bota do csro.

Ale jak go doładować, czy ktoś wie?

 

 

Doładowujesz go na kredyty tak jak isrobota, a tak wogule poco chcesz doładowywać jak i tak dostaniesz bana i bedziesz miał po kasie i po koncie (bocenie możliwe dopiero od 70+lvka i tylko Chinesse ;p)

76561198001815076.png
Opublikowano

Jak to się mówi, Jeśli ryzykujesz nie rób z tego zabawy =D.

 

Dzięki za rade. Dzięki za pomoc.

 

Ale może mnię ta kara ominie. Gram na takim serwerze co jest tylko china. Nie ma tam Europy. ( Chodzi mi o Ludność) Może gra tam 10 Polaków ;D. Więc może mnie oszczedzą, zobaczymy. A i nie chce botować 24/7 tylko kiedy będe gdzieś wychodził :)

 

Najwyżej stracę wszystko albo mogę zysać wiele ^^

 

 

 

Edit:

Hmm pobrałęm tego bota, daje ścieżke do sro_clienta (Csro)

Natępnie na rączke i Start Game i nic się nie odpala co jest?

~~Crystal Silkroad~~ >>>>>>>>>> Azonicowned <<<<<<<<<<

Opublikowano

Grałem na csro bardzo długo więc opisze jak wygląda sprawa bota na csro.

Po pierwsze bot od 70 levelea i tylko dla chińczyków to bujda, GM-i w csro wiedzą że większość botuje ale przymykają na to oko, jako tako bot na csro jest zabroniony, ale bana można za niego dostać tylko pod warunkiem że ktoś się uprze i zacznie nas raportować i to pod warunkiem że zaczyna się botować na bardzo niskim levelu. Biorać pod uwagę że większość się taksuje się do 60-70 to na spotach dla niższych leveli nikogo nie ma, wyjątki to spoty dla taxerów, więc nie ma kto zaraportować, dowód z ciekawości odpaliłem bota od pierwszego levela i tak do 40 potem przestałem bo po prostu było to wolniejsze niz plvl, bana nie dostłem do tej pory.

 

Większość chińczyków korzysta z czegoś w rodzaju sibi bota czyli autoselect plus autoklikacz skili, bot ten nie kupuje potionów jak postać padnie najczęściej wraca do miasta i tam zostaje, dlatego też jest tak dużo postaci obok teleportu.

 

Jak botować bez bota ?

Wszystko czego potrzebujemy żeby botować to tak naprawdę program do zmiany zasięgu autoselecta: AutoselectFinal, odblokowany autoselect skil w media.pk2 w większości już jest odblokowany i zwykły klikacz skili, dzięki temu możemy stworzyć swojego własnego bota.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...