Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o tym Głosie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za przeproszeniem gówno mnie obchodzi czy z ciebie piszczałka czy nie, nagrywaj jak masz nagrywać. Może coś z tej szopki wyjdzie <_<

OndteAw.png


Opublikowano

Nie jest po mutacji ; x ...

Mikrofon cos za daleko gęby bo w ogole nie slychac , a głos może nie piskliwy ale nakur*ia po uszach nie wiem czemu ;/

Ale LetsPlaye i inne pierdoły nagrywają gorsi posiadacze głosu ...

Opublikowano

2@up

Jeżeli nie Wprowadzasz nic sensownego do mojego tematu to nie pisz wogóle bo ten sposób nabijasz sobie kolejny post , a nie chodzi tu o to pisałem że sie wypowiadamy na tema mojego głosu a jak cie to gówno obchodzi to nie pisz ..-.-

mca.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

Siema Co myślicie o tym głosie ..... czy jest po mutacj i czy zadna z niego piszczałka , i ogólnie czy nadaje sie do nagrywania

tak szczerze .... jak coś chodzi tu o mojego kumpla

Z góry dzieki za sensowne odpowiedzi leca +/-

 

Skołuj Tylko jakiegoś majka , lub mów głosniej ; ) . i jest git

Odkrywca
Opublikowano

jak przed mutacja .. nawet -_-

do nagrywania mozesz ;]

ale na pewno znajdą się osoby ktore skrytykują twoj głos

Opublikowano
Skołuj Tylko jakiegoś majka , lub mów głosniej ; ) . i jest git

 

Mikro mam dosyć dobre wydaje mi się że to była wina programu , jak coś moje słuchawki + micro to

Creative Sound Blaster Aplha 3D

mca.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

Ogolnie ok ale miales powiedziec jedno zdanie i sie zajakales "eee" kilka razy. Jak ci przyjdzie skomentowac filmik przez 10 min to nie wiem :P Powodzenia.

wakow9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...