Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam piracką wersję , wiem wstyd :unsure:

Ale kupie ją sobie dzisiaj , ale nie wiem co z tego będę mieć , że kupie premium.

Wymieńcie jak najwięcej korzyści dlaczego warto mieć premium.

 

Przykład :

1.******

2.******

3.******

itd.

 

 

 

Pamiętajcie nie tylko mi się ten temat przyda , ale także innym osobom które chcą mieć premium :rolleyes:

Opublikowano

1.Możesz mieć skiny które inni będę widzieli.

2.Możesz wchodzić na każde serwery multi.

3. Automatyczna aktualizacja gry.

Pewnie jeszcze coś jest ale więcej nie wiem

Opublikowano

1. Możliwość wgrania swojego własnego, unikalnego skina (wyglądu postaci)

2. Możliwość grania na serwerach only premium.

3. Jeśli kupisz MC teraz (w wersji beta), to pełną wersję gry dostaniesz za darmo (poprzez aktualizację), a jeśli teraz byś nie kupił, to później musiałbyś bulić +/- 100zł.

4. Wspierasz twórców gry i zachęcasz ich do rozwijania gry (no i oczywiście dostają więcej piniążków <3)

 

@Up Automatyczna aktualizacja jest również dostępna na pirackiej wersji.

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano

1. Możesz grać na serwerach tylko dla premium nie tylko na hamachi

2. Pełne aktualizacje gry aż do wersji finalnej.

3.I to że masz oryginał :).

thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

Opublikowano

1.Możesz pośmiać się z kolegów którzy nie maja premium :D

2.Nie musisz się już wstydzić że nie masz premium

3.Konto premium to duży atut w np : tworzeniu lets play ,poradników z minecraft,tworzenie fabuły oraz do podania na admin/moda

^

/ \

|

Kopsnij Lubię to

Opublikowano

1.Możesz pośmiać się z kolegów którzy nie maja premium :D

2.Nie musisz się już wstydzić że nie masz premium

3.Konto premium to duży atut w np : tworzeniu lets play ,poradników z minecraft,tworzenie fabuły oraz do podania na admin/moda

 

Mój kolega który mnie zmotywował do kupienia premium ma premium , a to mój jedyny kolega który gra w minecraft xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...