Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć wydajność BioBot'a?


Flax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc odpalamy BioBota (najlepiej najnowszego). Odpalamy także WP z załączonym skryptem aurorą. Nasz bot widzi paczki, które są porozrzucane po całej mapie. Więc to zwiększa wydajność. Zbiera także summer boxy.

Efekt? 1 h bocenia i 4 k urki :) Mam nadzieję, że pomogłem i liczę na + :)

Flax - Zbieram +

Flax - 16 lvl

Flax - Goliath

Flax - pl2

Flax - Fe

Flax - Używam WP

Flax - Biobot 2.2.0

 

22275.gif

33876.png

26422yx3.png

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Jeżeli włączymy zbeiranie na odległość to zwiększy się wydajność.

Flax - Zbieram +

Flax - 16 lvl

Flax - Goliath

Flax - pl2

Flax - Fe

Flax - Używam WP

Flax - Biobot 2.2.0

 

22275.gif

33876.png

26422yx3.png

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Jest w tym dziale . I nie wyobrażajcie sobie, ze skrypt zbiera skrzynki z całej mapy . Zbiera skrzynki oddalone o 2-3 centymetry . I nie wiem jak u was ale mi wywala bota po 30-40 minutach .

Opublikowano

U mnie wszystko działa, a ten skrypt to nie aurora, tlyko jakiś inny, ruski. Nawet nie wiem, skąd go mam :huh:

Flax - Zbieram +

Flax - 16 lvl

Flax - Goliath

Flax - pl2

Flax - Fe

Flax - Używam WP

Flax - Biobot 2.2.0

 

22275.gif

33876.png

26422yx3.png

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

skrypt do zbierania skrzynek z WP działa mi na Kbocie i na Biobocie. Łupy są prawie podwójne :P

imetin_logo.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Lol Jak Połączyć WP zbieranie Skrzynek Na Odległość z BioBotem ?. Wpisuje BioBot.exe i nic nie sie Wyswietla w Prox 1 ;/ ?.... Prosze o szybka odp

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...