Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Profesja - Rasa i Kamienie Księżycowe


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Jeśli tu weszłeś/aś mam do ciebie parę pytań !

 

Klasa : Łucznik - Co dodawała by wróżka,człowiek lub feiln

Kapłan - Co dodawała by wróżka,człowiek lub feiln

RMC (Rycerz Mroku Cienia ) - Co dodawała by wróżka,człowiek lub feiln

 

KK ( Czyli Kamienie Księżycowe )

Jak opłaca się je kupić !

Mam Troszkę pieniążków na koncie w telefonie (ok. 15zl)

I mam troszkę pieniążków realnych (ok. 22zł)

 

Co muszę zrobić zeby za pieniążki z telefonu i realnych kupić kamyczki

 

(Jestem jeszcze niepełnoletni ale już niedługo ;/ )

Do 1 Pyt. chodzi mi o to HP mana atak idp.

Do 2 Pyt. jak rozsądnie wydać pieniążki

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano (edytowane)

Czyli tak:

 

Łucznik:

Feline - więcej hp, innego + dla lucznika z tego nie ma...

Czlowiek - najlepszy wariant, duzo many, wieksza szansa na krytyczny cios, mniejsza szansa ze spudłujesz atakując, większa szansa, ze unikniesz ciosu, większy atak z dystansu, generalnie większa zręczność

Wróż - najgorszy wariant, dużo many (tyle samo co czlowiek), najmniej hp, mało krytycznego, mało klasy ataku, mało ataku, mało uników, mało obrony fizycznej, większa obrona magiczna (to chyba jedyny pozytyw)

 

Kapłan:

Feline - dużo hp i obrony fizycznej

Człowiek - dużo many, średnio hp, dużo koncentracji (koncentracja to statystyka, która nie pozwala na przerwanie rzucania czaru, po otrzymaniu ciosu krytycznego, im więcej, tym mniejsza szansa, że ktoś nam przerwie castowanie skilla krytykiem)

Wróżka - dużo many (tyle samo co czlowiek), ciut mniej hp, duże obrażenia magiczne i duża szansa na unik przed magicznym atakiem, i duża szansa na trafienie atakiem magicznym, dużo koncentracji (ale troche mniej niż u czlowieka)

 

RMC:

Feline - dużo hp, obrony, troche mało many (ale wystarcza, dobra bizuteria i juz nie odstajemy od wrozka czy czlowieka), duży atak fizyczny w walce wręcz, średnia szansa na unik i trafienie

Człowiek - średnio hp, dużo many (tyle samo co wróżka), dużo zręczności, duża szansa na unik przed atakiem fizycznym, i duża szansa na trafienie ze szpona/szabel oraz na dystans, mniej ataku od feline, większa szansa na krytyczny cios, większe obrazenia na dystans.

Wróżka - mało hp, dużo many (tyle samo co czlowiek), mało ataku, mało zręczności, ogólnie syf.

 

 

Teraz kamienie księżycowe.

Ułatwiają bardzo gre, lecz są drogie. O ile możesz, i jesteś zaparty by zbierać kase w grze, ograniczaj kupowanie kamieni, lepiej za goldy w grze kupić itemy, niż sie szarpać z kowalem, widze, że mamoną nie świecisz, więc ja proponuje odłożyć tą kase na jakiegos browarka etc. No chyba, że już ci zależy, to za smsa za 10 zł kupisz 30 kamieni, a za kase prawdziwa, możesz pognać do kiosku,w którym sprzedają doładowania z terminala, kupujesz takie coś jak Paysafecard - za 20zł masz 75 kamieni (50zł - 185, 100zł - 525 kamieni), za tyle wiele nie zrobisz, ale robta co chceta.

Na stronie 4story, po zalogowaniu jak kupiłeś Paysafecard, to wybierasz tam opcje Prepaid -> paysafecard, pozniej zaznaczsz za ile zł masz kartę, i przepisujesz kod z paragonu, gotowe, masz kamyczki na koncie. To sie robi dokładnie tak jak z doładowaniami na telefon. Z smsem, to sie wysyła kod pod okreslony numer (tam jak wybierzesz opcje smsa, to wszystko bedzie instrukcja itp)

Najlepszym wyjściem jest przelew bankowy - masz za 80 zł - 500 kamieni, za 200zł - 1300 kamieni (za to już można cały secik +18 zrobic przy dobrych wiatrach),

 

Znajdz tutka na tym forum odnosnie darmowych kamieni ze SponsorPay, można zdobyć nawet koło 30-40 kamieni dziennie o ile są dostępne oferty - za darmo oczywiscie poprzez klikanie w jakies reklamy, wypelnianie ankiety itp. Co by nie było, 10-15 minut klikania i mamy prawie tyle co za sms za 10 zł - więc dycha zaoszczędzona.

Edytowane przez Trinity
Opublikowano

No dzieki dzieki wiele pomogłeś mega + i 5 masz mało postów więc do limita + ci brakuje ale masz tych pare +

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...