Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Dedyk 24/7 100% RP Tylko dla najlepszych na co czekasz wejdz i zobacz


KiemaK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Thadel

Wiek: 13

Znajomość serverów RP: Grałem na paru i byłem na 1 adminem wiec chyba się znam. (:

Cześć.

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick polariS

Wiek 11

Znajomość serwerów rp Grałem na kilku rozumiem o co chodzi .

Jestem początkującym grafikiem chcesz sygne / Avka ? Napisz !

 

 

 

 

 

beznazwy3s.jpg

 

 

Daj +

Opublikowano

Nick: Xavart

Wiek: 12/13

Znajomość serverów RP: Grałem na Seggelin oraz na mycraft (jak jeszcze istniał :P)

 

I Dla brata

 

Nick: Napter

Wiek: 15

Znajomość serverów RP: Ta co ja ;P

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Nick: SirAcer

Wiek: 13/14

znajomość serwerow rp : Gralem na paru sam jestem adminem na jednym ;]

Opublikowano

Nick DafcioPL

Wiek 14

Gram w minecrafta ok. 5 miesięcy, najbardziej własnie lubię serwery RP. Wiem o co w nich chodzi. Szanuje innych graczy

Jeżeli widzisz iż dodałem odpowiedź lub Ci pomogłem . Daj + to nic nie boli :)

Opublikowano

Siemka przepraszam że nie dodawaliśmy ale ja nie miałem czasu nawet żeby wbić już wszystkich dodaje apocal

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Nick:Raficio

Wiek:16

Znajomość serverów RP:Bardzo lubię servery RP i bardzo dobrze się na nich znam ;],Grałem też w sampa tam jest bardzo dużo RP ;]

Opublikowano

Nick:Zoombie

Wiek:15lat

Znajomość serverów RP: grałem na wielu serverach 2 razy byłem adminem, servery albo poupadały albo znudziła mnie gra.

Opublikowano

Podania składać pod tematem dziś król będzie przyjmował bardzo szybko wzór:

Nick:thenugat

Wiek:15

Znajomość serverów RP: Szukam fajnego

 

Dodał byś dodał jeszcze mojego kolegę

 

Podania składać pod tematem dziś król będzie przyjmował bardzo szybko wzór:

Nick:TheEdwardo

Wiek:15

Znajomość serverów RP: Szukam fajnego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...