Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Combat Arms] Gdy Combat Arms nie chodzi płynnie


.Energy Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz problemy z Combat Arms?. Gościu z plecakiem biegnie zbyt długo?

Tutaj wam pokaże jak polepszyć/przyśpieszyć CA ,żeby płynniej chodziło .

 

Potrzebne programy :

Game Booster : - Służy do tego ,aby przyśpieszyć różnego rodzaju gry itp.

http://game-booster.softonic.pl/download#start

 

Advanced System Care : - Oprogramowanie oferuje takie funkcje jak wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, naprawianie konfiguracji systemu.

http://legalne.info/Advanced-SystemCare-Free,program,download,2014

 

 

Najpierw Instalujemy ASC ( Advanced System Care )

" w folderze może być serial , który musisz wpisać w trybie Offine" (Czyt. wyłończ neta)

 

Zaczniemy od ASC.

Oto jaki piękny interface nam sie ukazał,wszystko pod ręką,ale po kolei.

1.jpg

 

Następnie zacznijmy coś w końcu

 

2.jpg

 

Klikamy sobie SKANUJ Chwile to może potrwać w zależnosci jak bardzo zaniedbałeś swojego PC'ta. Skończyłeś ?9991263 syfów wykrytych? Nie przejmuj się za pomocą jednego kliknięcia na USUŃ pozbędziesz się śmieci.

 

 

 

Teraz zajmijmy się Game Boosterem

5.jpg

Teraz szukamy folderu z Combatem i dajemy "Analyze" po czym reszta się sama zrobi

Po zresetowaniu komputera w prawym dolnym rogu pojawi nam sie okienko do któego przeciągnij ikone CA po czym uruchom grę z tego okienka.

6.jpg

 

To wszystko ... :D .. Pomogło ? Liczę na + .

Napewno się przydaa

 

PS : SS'y wziołem z neta . -.-

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

o Game Boosterze robił ktoś nie wiem czy nie Omek ale i tak sie postarałeś, staranne wykonanie. Dobra łap tego +

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Specjalista
Opublikowano

o game boosterze to wiedzialem ale ten pierwszy jest ciekawy, faktycznie ludzik troszkę zamula (jak na 2 laptopie CA odpaliłem to w parę sek przeszdł, lapek nowy)

myślałem że tylko reistal windowsa pomoże,

dobra sprawdze to, zasysam już :)

ale i tak reistal sie szykuje

ale game booster to nie przyspiesza tego ludzika, tylko likwiduje lagi w grze, tego 1 musze właśnie sprawdzić

 

@up. ja mam pytanie, jeśli piszesz że dajesz plusa to daj tego plusa, a nie tylko piszesz, lepiej zrób to i nie pisz zamiast pisać i nie dawać

albo nic nie rób...

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Jeżeli piszecie ,że dajeci + to dajcie tego plusa -.-"

a nie ... piszecie łap + , a gówno nie dostaje się nic . ;/

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

czytaj dokładnie

w folderze może być serial

 

Może być ,ale nie musi ..

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

No to nie wiem .. Jak nie ma serialu to niema ...

Napisałem ,że

serial może być ,ale nie musi

Spróbuj poszukać na necie serialu .. ;)

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Oczywiście co nie co po zmieniałem . Jeżeli coś nie pasi to temat close

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Jeżeli nie ma u nas na forum takiego poradnika to dałem

i co nie co zmieniłem ..

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

"Znaleziono 3896 problemów" lololol

PS dlaczego dales link do game booster 3.1 a ss z 2.1? :) i telaz nie wiem co zlobic :(

Moje konta Metin2:

 

Alamut - 100lvl Ninja Dagger ON

Arkanta - 97 lvl Szaman Smok ON

Alamut - 94 lvl Wojownik Mental OFF

Metin2 PL - 59 lvl Wojownik Body OFF

Opublikowano

@Up

game booster 3.1 a ss z 2.1?

O takie pierdoły bd się kłucił ?

Rób to samo co napisał.

To jest ten sam program w zasadzie.

Zalecam pobrać cracka ;D

EXPmIpC.gif

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Gdy Combat Arms nie chodzi płynnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...