Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak uruchomić cheaty w Metin2 i nie dostać bana


PrO^^KoKSu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Dzisiaj chce wam przedstawić poradnik w którym pokarze jak uruchomić

różne Hacki i nie dostac Bana :)

 

UWAGA!

Przed zaczęciem czegokolwiek trzeba Spatchować i Ztorrentować Metina.

 

1.Fish Bot by Erpel 3.1.0:

 

1.Blokowanie HS'a:

Otwierasz folder z Metinem i szukasz plików:

-HsUserUtil.log

-errorlog.exe

 

Otwierasz plik:

HsUserUtil.log

 

i usuwasz z niego całą zawartość.

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie usuwasz plik:

errorlog.exe

 

I tworzysz pusty plik tekstowy o nazwie:

ErrorLog

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie ściągasz to:

http://www.wupload.com/file/6168051/hshield8.rar

 

I podmieniasz folder w głównym folderze Metina

 

I jeszcze blokujesz tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

Nie trzeba blokować rejestrów.

 

2.Fish Bot:

 

Pobieracie Fish Bota z tej strony:

http://www.mpcforum.pl/topic/377793-tutdl-fishbot-m2fish-310-by-erpel/

 

Skan:

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=07e2ccc1b06cde0ff1d79979a3bb97f36889cb608b34f561f0ddb6fb5fb660f9-1308426074

 

Główna strona cheata:

http://www.mpcforum.pl/topic/377793-tutdl-fishbot-m2fish-310-by-erpel/

 

Następnie wchodzicie w głowny folder z FB.

Kopiujecie plik:

Pointer.m2p

 

do głównego folderu z Metinem

 

Otwieracie folder zgodny ze swoją wersją Windowsa(czy co tam macie)

 

Kopiujecie plik:

M2Fish

lub

M2Fish 64 bit

 

do folderu z metkiem.

 

Ściągacie jeden z tych injectorów:

http://www.mpcforum.pl/topic/370352-spiswielki-spis-injectorow/

 

Wsadzacie tam ten plik,wybieracie proces np.Metin2.exe

 

I włączacie Metin2

 

2. HardBot v4:

 

1.Blokowanie HS'a:

Otwierasz folder z Metinem i szukasz plików:

-HsUserUtil.log

-errorlog.exe

 

Otwierasz plik:

HsUserUtil.log

 

i usuwasz z niego całą zawartość.

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie usuwasz plik:

errorlog.exe

 

I tworzysz pusty plik tekstowy o nazwie:

ErrorLog

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie ściągasz to:

http://www.wupload.com/file/6168051/hshield8.rar

 

I podmieniasz folder w głównym folderze Metina

 

I jeszcze blokujesz tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

Nie trzeba blokować rejestrów.

 

2.HardBot:

 

Ściągasz:

 http://www.multiupload.com/3LS6BQXXLI 

 

Skan:

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d438087aab2a78baa108932c58d3256ce5c2cf345853b90e3751e71c3c8fce49-1304799680 

 

Główna strona cheata:

http://www.mpcforum.pl/topic/350942-download-hardbot-v4-stability-version/

 

Instrukcja:

 

Instrukcja HardBot v4 (Stability Version)

Created By MrDeska

Thanks For XDaRX

 

Opis Działania :

Bot zabija potwory w grze Metin2.

 

Instrukcja

1.Włączamy Metin2 z zablokowanym HS

2.W rodzielczości 800x600 32bp Okno musi być w lewym gornym rogu ekranu.

-Kamera Max Na Głowe ! i Full oddalona. !!!

3.Logujemy się na postać

4.Zamykamy ekwipunek chomay czat

5.Włączamy i ustawiamy bota.

I TERAZ WAŻNE !

6. Wchodzicie do gry naciskacie Home, zacznie działać expbot.

Naciskacie 2 razy Pause/Break i zaczynają działać inne funkcje.

-Bardzo ważne żeby nie zrobić tego źle !

 

 

W następnej wersji :

-WayPointer (nie musicie się już bać aby postać 'uciekła' z miejsca expienia ^^ )

-FishBot (upragniony ;D)

 

Program jest tak łatwy w obsłudze, że nie ma co więcej pisać.

 

HotKey'e opisane w każdym programie.

 

Moje GG (w razie pytań)

' 35578790 '

 

 

2011r.

 

3.Freebot V1.0:

 

1.Blokowanie HS'a:

Otwierasz folder z Metinem i szukasz plików:

-HsUserUtil.log

-errorlog.exe

 

Otwierasz plik:

HsUserUtil.log

 

i usuwasz z niego całą zawartość.

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie usuwasz plik:

errorlog.exe

 

I tworzysz pusty plik tekstowy o nazwie:

ErrorLog

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie ściągasz to:

http://www.wupload.com/file/6168051/hshield8.rar

 

I podmieniasz folder w głównym folderze Metina

 

I jeszcze blokujesz tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

Nie trzeba blokować rejestrów.

 

2.Free Bot:

 

Download:

http://hotfile.com/dl/111074639/823660f/Metin2_FreeBot.rar.html

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=837950c7c7864835a884aaf650d93d0be5f47f698bb5135fda8474784387cd16-1300639077

 

Główna strona cheata:

http://www.mpcforum.pl/topic/318539-dlmetin2-freebot-v10/

 

Instrukcja:

 

Chciałbym wam udostępnic kolejnego bota napisanego w autoicie przez użytkownika epvp Spion9613, który działa na PLu. Bocik jest dosyć wygodny, niestety nie jest ukryty. Ma praktyczne GUI i ma ciekawą zasadę działania, a mianowicie zamiast naciskać spację, bot klika na poszczególne moby a nasza postać podchodzi do nich i je bije. Aby bot poprawnie działał należy uruchomić metina w rozdzielczości 800x600 32bit w oknie, włączyć pokazywanie nazw potworów, oddalić maksymalnie kamere lub zrobic widok 2D gry (widok z góry) przy użyciu zoomhacka i nofoga i ustawić automatyczne atakowanie. Bot działa tylko i wyłącznie po zastosowaniu mojej blokady HSa (znajdziesz ją w paczce z botem). Bota uruchamiamy poprzez naciścnięcie przycisku start po zalogowaniu się na postać i uprzednim ustawieniu gry. zamiast używania niektórych funkcji bota możemy użyć funkcji np. z kamermoda (autopot, pickup).

Możliwości bota:

- Autopotowanie
- Podnoszenie yang
- Auto uzywanie skilli
- Auto logowanie
- Auto wstawanie
- Auto bicie mobków

 

 

4.MyExpbot 1,0:

 

 

1.Blokowanie HS'a:

Otwierasz folder z Metinem i szukasz plików:

-HsUserUtil.log

-errorlog.exe

 

Otwierasz plik:

HsUserUtil.log

 

i usuwasz z niego całą zawartość.

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie usuwasz plik:

errorlog.exe

 

I tworzysz pusty plik tekstowy o nazwie:

ErrorLog

 

Potem zapisujesz plik i wchodzisz w:Właściwości->Zaznaczasz tylko do odczytu->Zastosuj->OK

 

Następnie ściągasz to:

http://www.wupload.com/file/6168051/hshield8.rar

 

I podmieniasz folder w głównym folderze Metina

 

I jeszcze blokujesz tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

Nie trzeba blokować rejestrów.

 

2.MyExpBot:

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/27565771/MyExpBot_1_0.exe

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6a5997ebd9ccf0c5c0224785ddb34831303b519146eabce3797f06cb1ba5664f-1300903649

 

Główna strona cheata:

http://www.mpcforum.pl/topic/319210-download-myexpbot-10-officjalna-1-wersja-expbota/

 

Instrukcja:

 

Funkcje(och malo,bedzie wiecej):

 

Bije moby,

 

Potuje,

 

Uzywa Skilli.

 

Co zrobic aby to ustawic:

 

Odpalamy metina w 800x600 43 bit i Window Mode.

Wtedy,nad metinem,mamy nazwe METIN2.

Przesuwamy ją,w górny Lewy róg(tzn tak,jak bedzie to zrobione na filmie,lub SS)

Logujemy sie na postac

Ustawiamy zoom na maxa

Obraz ma byc tak jak w Tibi,2 D,tak jak na SS.

Ustawiamy,aby pokazywalo nam zawsze to co pokazuje,jak nacisnie sie ALT(nazwy mobow,itemow)

Poty czerwone Ustawiamy Na F1.

Poty niebieskie Ustawiamy na F2

Skille Ustawiamy na 1,2,3.

Ustawiamy AUTOATACK(tam przy Hotkeyach, 1,2,3,4 F1,F2,F3,F4 mozna to ustawic

Gotowe,reszta w oknie bota.

 

SS potrzebne do Konfiguracji:

 

 

dlampc.png

 

5.EasyMetin2:

 

1.EasyMetin2

 

Download:

http://www.easymetin2.com/pl/homepage.html

 

Co posiada:

 

Mapa nawigacji

to nie tylko pomoc w nawigacji, za pomocą jednego kliknięcia możesz się teleportować w każde miejsce na mapie.

 

Auto-Poziomowanie

Nawet jeśli jesteś z dala od komputera, EasyMetin2 automatycznie będzie łowił, atakował stwory używał HP/SP, będzie 24/7 zdobywał doświadczenie za Ciebie!

 

Auto podnoszenie

EasyMetin2 - automatycznie podnosi łup ze stworów!

 

Blokowanie stowrów

Są to dwa różne rodzaje blokowania - wokół i przyciąganie, to dwie idealne funkcje nadające się zarówno do wyrównywania jak i rolnictwa

 

2.Gra po FreeTime

 

Aby Bot działał dalej po tak zwanym FreeTime robimy tak:

 

1.Gdy jest już 5 minut przed końcem FreeTime włączamy Menadżer Zadań i wybieramy Procesy.

2.Szukamy procesu EasyMetin2.

3.Gdy już znaleźliśmy to naciskamy na niego raz i klikamy Zakończ Proces.

 

UWAGA!

Niektórym może to niedziałać.

Jednym działa a drugim nie.

 

 

 

Jeśli temat jest zbędny i się nie przyda prosze o jego zamknięcie.

A jeśli nie to prosze o plusy :)

Będę dodawał inne hacki,ale powoli ponieważ tera pracuje nad Trade Hackiem :)

Opublikowano

Masz + za TUT.Przetestuje(FISHBOT) i Dam edita czy działa.

 

A co do Trade Hacka coś czuje że te prace będą trwały wieczność... BO nie istnieje on z czego sie bardzo cieszę.Gra z tradehackiem nie miala by sensu bo każdy z czasem bałby sie handlować!

Opublikowano

Bede po kolei dodawał inne hacki.

Ale jak napisałem nie mam teraz dużo czasu, ponieważ pracuje przy Trade Hacku i bardzo dobrze mi idzie.

Hahah :D Trade Hacka nie było, nie ma i nie bedzie ! a nawet jak już.. to nie będzie on zrobiony przez polaka, oraz będzie wysoko ceniony !

Przestań pisać głupoty !

 

ps. założe się że to tylko skopiowałeś i powklejałeś.. też problem. Pozdro.

Opublikowano

Hahah :D Trade Hacka nie było, nie ma i nie bedzie ! a nawet jak już.. to nie będzie on zrobiony przez polaka, oraz będzie wysoko ceniony !

Przestań pisać głupoty !

 

ps. założe się że to tylko skopiowałeś i powklejałeś.. też problem. Pozdro.

 

 

nie ma tradehacka.... dałem fmsa na handel żeby pokazać kumplowi i nagle nie wciskając guzika handluj handel został zaakceptowany -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...