Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jaki global najlepszy i naj tanszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Ci metin2.sg

 

Wiele osób zadaje pytanie czy to priv , z góry mówię że jest to globalny serwer założony przez byłego GM , który wykupił pliki od Ymir'u .

Wiele osób zadaje pytanie czy dostaje się tam na start coś lepszego niż na innych globalach . Odpowiedź brzmi Tak - dostaje się Is na 7 dni :)

Wiele osób zadaje pytanie czy działa tam DMG hack . Z góry mówię że nie działa bo są za dobre zabezpieczenia i proszę nie wciskać kitu ludziom.

Wiele osób zadaje pytanie czy da się tam wystawiać rzeczy z IS do sklepu . Odpowiedż Tak można wystawiać rękawice złodzieja , pierścienie expa , pelerynki męstwa . I o dziwo jest to bardzo tanie np. Rękawica dropu na 2 H około 150 - 200k. Ale do cen przejdziemy niżej.

Wiele osób zadaje pytanie czy da się tam wejść do v2 darmowo otóż jest tak że co jakiś czas GM mianuje członka królestwa dowódcą i wtedy można podchodzić do niego i on nas będzie mógł przeteleportować do v2 za free.

Wiele osób zadaje pytanie czy drogie są tam SM powiem tak za około 100 zł masz 3 itemki wybonowane na maxa .

 

Wiecej Tutaj :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

@Down : Chce tylko przybliżyć autorowi tego tematu wygląd i opis serwera .

Opublikowano

@Up

Po jaką cholerę kopiujesz kogoś posty -.-

 

Sam to napisz -.-

 

 

 

 

 

 

Sg lub US

 

A jak już nie masz co wybrać to PL Arkantes

 

Ceny spadają tydzien temu fms +0 śr 25% 90-120kk

Dzisiaj taki fms 10-30kk ;)

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Po co jeszcze raz pisać jak można zapodać wcześniejsze argumenty...

 

SG,US,KR najbardziej opłacalne globale.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...