Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam jak włączam Minecrofta to mi sie komputer resetuje raz mi sie udalo zrobic zeby działał ale juz nie moge Pomoze ktos prosze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam jak włączam Minecrofta to mi sie komputer resetuje raz mi się udało zrobić zęby działał ale juz nie moge Pomorze ktoś proszę

 

nawet jak biorę wlasciwosi >ustawienia > zaawansowane >rozwiązywanie problemowa i biorę na 3 i tam jest włącz łączenia zapisu i właśnie nie wiem czy kliknąć na nie czy nie zeby byl ptaszek a jak zrobie to ciągle jest tak o to sceern http://imageshack.us/photo/my-images/13/raaaaaaaar.png/

 

Moja karta graficzna jest Via Chrome 9 HC JGP Prosze o pomoc czytalem duzo poradnikow i zaden nie pomogl

 

to pare sceernów http://imageshack.us/photo/my-images/689/beztytuuzob.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/11/hellp.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/263/hallp1.png/

Edytowane przez Karamboty
Opublikowano (edytowane)

Ehh... Podaj może model kompa chociaż...

 

@@EDIT

Albo wejdź w panel sterowania i poszukaj ikony system, kliknij w nią 2 razy i zrob SS'a

 

@DOWN

Też tak można :))

Edytowane przez madoreq
previewwz.png

Opublikowano

Ehh... Podaj może model kompa chociaż...

 

@@EDIT

Albo wejdź w panel sterowania i poszukaj ikony system, kliknij w nią 2 razy i zrob SS'a

 

windows vista home basic pc fatory ale mam xp

Opublikowano

Niby powinno chodzić. Procek dobry, ramu trochę za mało. To może być przyczyna problemów. Ale dla pewności przeskanuj kompa, bo możesz mieć jakiegoś syfa

previewwz.png

Opublikowano

Niby powinno chodzić. Procek dobry, ramu trochę za mało. To może być przyczyna problemów. Ale dla pewności przeskanuj kompa, bo możesz mieć jakiegoś syfa

skanowałem i nic nie znalazło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...