Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DISS Dwa razy R VS Benek


Dwa Razy R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywajacy: Dwa razy R

Wyzywany: Benek

Kategoria: Diss

Tematyka:Dowolna

Czas: 5 Dni

Notka: Dawno mnie nie bylo, a benek widze jedzie z tematem ;)

Wiec od razu wysoka poprzeczka :) Pozdro all...

15784770.png
Opublikowano

No jasne że przyjmuję ;]

 

Pzdr! ;]

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Łohohoho, będzie ostro :D

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

No w końcu jacyś dobrzy gracze bo jak ostatnio patrzyłem same cioty były... Pojedynkowałem się kiedyś z 2xR dobry jest, ale Benek też jest zajebisty. NIe wiem kto wygra wyczekuję tylko zajebistych tekstów :D

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

A więc zacznę od tego że dissuje się nie po raz pierwszy,

Pamiętam jego słowa, wciąż ma chujowe teksty,

Banalne wiersze,brak weny,ubogie słownictwo,

To wszystko składa się na Benia,to nie ściema,

Bez wątpienia ma brak autorytetu i ambicji,

Wiecie,on ma wielkie wtyki na policji,

Ja za to mam szacunek na dzielnicy,

Tacy jak Ty,to są męczennicy,

Całe życie gnębieni na ulicy.

Ej,przyjołeś beef wiedząc że ja tu jestem,

Ponownie chłopie cię tu ośmieszę,

Choć i tak uważam że to bez sens,

I kolejny raz cię krótko tutaj streszczę.

Argumentami Beniu mnie nie zasypiesz,

I nikt niebędzie się śmiał po twoim dowcipie,

Bo rzecz polega tutaj na dobrym rymie,

Ty niestety już dawno nie idziesz wyżej,

W sumie to by było na tyle,ja dalej ide,

A Ty Beniu po tych słowach spadłeś jeszcze niżej.

 

 

Pozdro ;))

15784770.png
Opublikowano

Twój powrót był błędem, na tym forum jesteś nikim

 

Dziś na tapecie benek0708 vs lamus z niższej ligi.

 

Słaba jakość twoich skili, fakt na policji mnie już każdy zna

 

lecz tylko dlatego że już widziałem życie zza krat.

 

Tymi wersami chłostam jak bat, król forum- benek0708

 

Ty masz już mokro w gaciach, słychać trwogę w twoim głosie.

 

Nie powiem nic dobrego o twoim losie, wygram z tobą nawet bez weny

 

Już w Szesnastym wieku Kochanowski pisał o tobie treny.

 

Nawijam bez ściemy, o twoim końcu na tym forum

 

każdym chorym wersem wpędzam ciebie do grobu.

 

W twojej gębie masa płodów, ta lekcja nie pójdzie na darmo

 

Przyznaj się że w domu po cichu wpierdalasz calgon.

 

Wybiję ci zęby, każdy ząb podliczy twoje błędy

 

droga do szczęścia nie tędy, do dupy wsadzę ci pręty.

 

Wyglądasz jak z krzyża zdjęty, zbieraj dla siebie już datki

 

Jak nie ma nikogo to chodzisz po domu w ciuchach matki.

 

Na koniec przepraszam wszystkich, za brak weny i panczy

 

ale jak widać na 2xR to w zupełności wystarczy.

 

 

 

 

 

Brak weny, ledwo wydukałem ten tekst ;/

 

Dzięki za beef ;) Pjona! :D

 

 

 

Można głosować.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Twój powrót był błędem, na tym forum jesteś nikim

 

każdym chorym wersem wpędzam ciebie go grobu.

 

popraw go na do

głos na 2xR

Opublikowano

Benek pojechałeś po bandzie głos na Cb :D I w końcu powracają tamte stare beefy :D Stęskniłem się za tym :D Ale ty 2xR też nawet nie zły, ale i tak Benek według mnie najlepszy "D

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

; )

Twój powrót był błędem, na tym forum jesteś nikim

 

Dziś na tapecie benek0708 vs lamus z niższej ligi.

 

To bylo piekne ; ) Co do całokształtu głos na benka.

Opublikowano

daje głos na benka

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

Benek, głos na Ciebie. Te z kochanowskim to po prostu the best wśród twoich wszystkich tekstów ;p

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...