Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ROBIMY BENGJER


Mroziak ^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1313518030' post='3043172]

NIENAWIDZE CIE

 

Zróbcie to w 4 (3 raczej, bo Papa mówi, że się nie dogra :D) i będzie pięknie.

Opublikowano

Mozna poszukać wielu bitów na youtube , lub na stronkach przeznaczonych muzyce , Jeżeli taką znajde ( a poszukam ) to wrzuce tutaj ,

 

Ten bit jest niezły , może nie jest zbyt długi , ale mozna cos z nim zrobic

 

 

Prosze

http://www.shadowville.com/

, Tylko tutaj chyba trzeba wykupic jakas licencje zeby móc sciagnac ; x

Opublikowano

no to co Wy teraz sklad rozpierdalacie ? jak juz trzeba to napierdalamy na tamtym ale conajmniej powinno byc 6 osob inaczej chujnia

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

no to co Wy teraz sklad rozpierdalacie ? jak juz trzeba to napierdalamy na tamtym ale conajmniej powinno byc 6 osob inaczej chujnia

Napierdalamy wszyscy,nie bój się. To się załatwi.

Za wysoka.

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=MOWPNTQ3ZAI
http://www.youtube.com/watch?v=ZzDHuZT1w3k
http://www.youtube.com/watch?v=PlaEivGFDR8

 

 

a w ogóle to 16 wersów mi nie starczy więc nie wezmę udziału

Możesz nagrać i 100 wersów,nie ma problemu.

 

napisałem tekst, wrzucam nagranie na hosting , i zaraz wyślę Mroziakowi

mój wczesniejszy nick na forum : Ariel

Dziękuję :)

Za wysoka.

Opublikowano

Sebaa to pedał, chujj nie moderator,

w dupie ma ciągle wielki wibrator

a ja ruchałem wszystkie panienki,

tym forumowym zaglądałem pod sukienki,

Pamiętam '04 na forum witka,

latała za mną nie jedna kobitka,

marihuana, wódka nie zabitka,

wszystkim znajomym mówie elo, bitka.

 

xD xD xD xD xD

 

Nie moja zwrota, ale dobiła mnie z bengeru HH :D

Opublikowano

Nowości ze studia!

Dzisiaj dzień zaczął się bardzo miło,bo od czekoladki i niemieckiego piwka.

p8170256.jpg

ĆWICZĘ FLOW ZIOMKI. Dzisiaj pewnie nagram już.

 

Obecnie piję już drugie piwko i przyznam,że pomaga - flow przejebane.

Polecam i zapraszam do picia alkoholu nagrywania zwrotek.

Za wysoka.

Opublikowano

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1313573255' post='3046330]

Nowości ze studia!

Dzisiaj dzień zaczął się bardzo miło,bo od czekoladki i niemieckiego piwka.

p8170256.jpg

ĆWICZĘ FLOW ZIOMKI. Dzisiaj pewnie nagram już.

 

Obecnie piję już drugie piwko i przyznam,że pomaga - flow przejebane.

Polecam i zapraszam do picia alkoholu nagrywania zwrotek.

 

ale chujowy monitor.

Opublikowano

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1313585301' post='3047748]

Z TELEWIZOREM

 

gz. :D

 

a tak przy okazji to czytałeś tą zwrotę którą pisałem w temacie, oczywiście nie moja xD

Opublikowano

cham.

 

Japson, wczoraj o Tobie nie wiedziałem :D

 

Otwierajcie te ryje jakby wam ktoś miał 3 kutasy zapakować, bo ktoś teraz wysłał swoją część i gówno słychać.

Opublikowano

Japson, wczoraj o Tobie nie wiedziałem :D

 

Otwierajcie te ryje jakby wam ktoś miał 3 kutasy zapakować, bo ktoś teraz wysłał swoją część i gówno słychać.

 

takie flow dzi dzi dzifffko.

Opublikowano

Jeśli coś takiego ma powstać, to chociaż niech nikt nie zrzyna tekstów. W tym gotowym

który dał autor niestety nasłuchałem z 2 typów którzy pożyczyli sobie od tak :<

Niestety, to nie brzmi fajnie...

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...