Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Dziala To Posrane Is Na Longjuyt2?


mzlapq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wlaczam is pszez www.longjuyt2.com to sie laduje 20minut a puziniej blad

 

tez tak macie?

 

P.S sry za bledy

sygnatura usunieta przez mike 2006

Opublikowano

Ja tak mialem. Ale darmowy Is sciaga za duzo dzieci neo do serva, i znudzily mi sie kolejki do dozocy i lagi jak przechodzilo sie obok niego.

halibel000001dk3.jpg

Opublikowano
czyli co?? mam prubowac az wkoncu sie polacze??

 

 

tak:D

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Opublikowano

Proponowalbym tym ktorzy chca cos kupic w IS wylogowac sie z gry, gdyby wszyscy tak robili bylyby o wiele mniejsze lagi.

Jesli ma ktos QQ GMa moglby podeslac mu pomysl o banowaniu IP tych ktorzy jednoczesnie sa zalogowani w grze i robia zakupy w IS (np. na symboliczna godzine).

Opublikowano

Bo ty myślisz że GM nie ma co robić i będzie banował 1000 osób naraz za granie i korzystanie z IS jednocześnie :/

Na to by musiał by mieć skrypt który by był odpowiedzialny za banowanie takich graczy.

 

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Opublikowano

Is dziala ale trzeba troche poczekac az sie zaladuje

2u6igkp.png

 

Trzeba Tam Być Żeby Poczuć Tą Atmosfere :-)

 

Gdzie Najlepsi Kibice W Polsce Są?...To Jest Na To Dowód:

Opublikowano

ja się ciesze i jednocześnie nie. Ciesze się bo jak był przez 30 minut wczoraj IS On to nakupilem Instr. Silne Ciało i 2x po 50 Rad i 2x po 50 zwojów egzoi zrobiłem Silne Ciało na M7. A nie ciesze się temu że na M8 zabrakło Instrukcjii a IS off.

max 800 x200

×
×
  • Dodaj nową pozycję...