Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura


SZefcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

sygnaturam.png

Tematyka: gra call of duty 4

Wysokość: 200

Szerokość: 800

Napis/y: nick z gry czyli : ~#Koder[R]* taki żeby był widoczny

Kolorystyka: zielono - czarne, oczywiscie mogą byc jeszcze inne ale te najbardziej podobają mi się.

Dodatkowe informacje od zlecającego: oczywiście nagrodzę dużą ilością plusików ;)

ps. nie chcę mojego nicku z forum tylko ten z gry podany wcześniej.

Edytowane przez SZefcio
szefmarcin.png

Opublikowano

nagrodzę plusikami jak obiecałem ale jeżeli jeszcze masz ochotę mógłbyś troszkę zmodyfikować. Wiem nie napisałem tego w 1 poście ale napisze teraz.

Dobrze by było jakby na obrazu był snajper widoczny cały i dobrze widoczny nick. ten jest troszkę mało widoczny. Nie zależy mi na czasie.

no i te kolorki jednak prosił bym żeby były zielono - czarne poneważ gra też ma takie.

szefmarcin.png

Opublikowano

nagrodzę plusikami jak obiecałem ale jeżeli jeszcze masz ochotę mógłbyś troszkę zmodyfikować. Wiem nie napisałem tego w 1 poście ale napisze teraz.

Dobrze by było jakby na obrazu był snajper widoczny cały i dobrze widoczny nick. ten jest troszkę mało widoczny. Nie zależy mi na czasie.

no i te kolorki jednak prosił bym żeby były zielono - czarne poneważ gra też ma takie.

 

@up okej postaram się jeszcze dzisiaj to wykonać ;)

280qird.jpg

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram,

add.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...