Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz Monocraft[Hamachi]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcialbym was poinformowac o stracie serwera monocraft ktory najprawdopodobniej wystartuje w piatek(za tydzien)

Na serwerze bedzie liczylo sie tylko przetrwanie.

Pluginy jakie beda na serwerze to

Logowanie

Comandbook

Craftbook

Latajacy dywan-dla admina

worg guard -zeby dac cuba na spawn 5x5

word edit dla potrzeb adminow.

Serwer bedzie no-premium WL

Wymagania aby dostac sie do wl

Premium

Poprostu podanie nicku

No-premium

Doladowanie 5zl-jednorazowo

Podanie nicku

Na serwerze bedzie dostepna ranga VIP ktora otrzyma kolor i cub 2x2x2 na skrzynke w swoim domu

Koszt takiej rangi to

Doladowanie 5zl.

Serwer bedzie narazie 10 slotowy lecz gdy nazbiera sie troche wiecej kasy zwiekszymy sloty co 20.

Mozecie juz podawac swoje nicki.

UWAGA OSOBY PREMIUM SPRAWDAMY NA SERWERZE PREMIUM ONLY!

Doladowanie 5zl t-mobile kod+ nick+ usuga(dodanie do wl/vip)wysylamy na PW.

Jesli zle sub forum prosze przeniesc

Opublikowano

No chyba tak, a ty masz zasrany obowiazek to przeniesc do odpowiedniego dzialku ktorym akurat nie jest kosz!

2 Up serwer jest survival wiec bez lwc to ma byc 100% survi czyli i tak zle ze dla vipow jest takie cos nie powinno byc wogole trzeba samemu sobie radzic

×
×
  • Dodaj nową pozycję...