Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warrock nie chce się włączyć błąd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Miałem dzisiaj problemy z war rock, że nie widziałem ani jednej broni w item shopie tylko napisy i nie można było np grać na cqc uo bg zrobiłem reinstal i teraz pisze takie coś link: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img202/9521/problemeu.png&via=mupload&newlp=1

 

i nie chce się włączyć dlaczego ? Proszę pomóżcie bo mam premke i szkoda mi jej stracić będą + i - jak kto chce :)

 

 

Nie wiem czy to jest różnica między tym że ta instalka ma już ze 4 miechy i czy muszę nową pobrać a jak nie to poradzccie coś tylko nie koniec z wr :(

Edytowane przez DobeRmanRGH
Opublikowano (edytowane)

To jest ukryta treść, proszę

 

Poczytaj coś tutaj. Może coś znajdziesz ;d

 

Znalazłem ale na innym forum wr bo mam windows vista i skonfigurowałem tak jak pisało i na razie się patchuje jak się spatchuje i będzie działać to dam edit :)

 

już wszystko działa temat do zamknięcia :)

Edytowane przez DobeRmanRGH
Opublikowano (edytowane)

ja tak miałem podmieniłem jeden plik i działało :P

 

Zrób najwyżej check files czy jakoś tak ;p

Edytowane przez ConFesj0

Sygna By Me :p

xx.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...