Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Wersja strony Metin2 PL z 2007 roku


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze... to były czasy... Najlepsze królestwo, shinsoo, w nim KAPRAL oraz jego gildia Phoenix, następnie top2 DEATH2 z jinno .... Białe aury miecza... jeden serwer POLAND który miał tylko CH1 i CH2 .... :unsure:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jeju wspomnienia z dziecinstwa xD;0

Ja to wspomnienia z dzieciństwa mam jak biegałem na podwórku bawiąc się w chowanego .. o.OB)

#topic

Co do tematu,pamiętam jeszcze jak ta strona wyglądała,ale zaczynałem grać w 2008 :P

gdzie DEATH2 był top1 i NocnyFarmer był zaraz jakoś po nim :D

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

Ja to wspomnienia z dzieciństwa mam jak biegałem na podwórku bawiąc się w chowanego .. o.OB)

#topic

Co do tematu,pamiętam jeszcze jak ta strona wyglądała,ale zaczynałem grać w 2008 :P

gdzie DEATH2 był top1 i NocnyFarmer był zaraz jakoś po nim :D

Najgorsza krzywda to kupic dziecku komputer wtedy kiedy nie jest mu jeszcze potrzebny

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Opublikowano

Najgorsza krzywda to kupic dziecku komputer wtedy kiedy nie jest mu jeszcze potrzebny

 

Zgadzam się... Ja kompa miałem dopiero w 5 klasie podstawówki ale mniejsza o to :P

 

@topic

 

Stare czasy.. Chciałbym żeby to do nas wróciło.. kiedy to z eq +5 męczyłem się na ezotach :D

graphic.png

Opublikowano

Jeszcze pamiętam tą stronę. Tego nikt nie zapomni, oczywiście jak wtedy ktoś grał w metka :>

Mój kanał na YT :

http://www.youtube.com/user/TheDaxanGo?feature=mhum

Opublikowano

Ahh a pamięta ktoś jak się siedziało w lochu tylko po to żeby zamienić się w małpę ? Kiedy każdy radził że medale dropią w lochu małp :D Szkoda że te czasy nie wrócą kiedy gra była czystą przyjemnością <3

imetin_logo.png

Opublikowano

No dobre czasy ;p

 

Heh najlepszy ranking 57 xD najwyższy lvl pamiętam jak kiedyś ktoś mam fmsa +0 dropnał mi!selasz nie bo on jest pro xD

Rep

 

 

Opublikowano

Nasz stary dobry metin, stara stronka, skille, ceny, teraz to są same boty, ceny z kosmosu przez dzieci allegro. Pamiętam wbijałem 16 poziom chyba tydzień, i zakończyłem grę. ^^

foksenn.png

Sygnatura wykonana przez:

Thtsn

Opublikowano

http://web.archive.org/web/20071016033754/http://board.metin2.pl/thread.php?threadid=9039

 

http://web.archive.org/web/20071011093226/http://board.metin2.pl/thread.php?threadid=10526

 

Nie zapomne tamtych czasów :> Jeszcze za czasów Nagasha itp itd :P

 

Jak macie troszke czasu to poczytajcie co wtedy ludzie na forum pisali :P

 

Sura to wojownicy którzy posiedli magiczne moce w momencie gdy zdecydowali się wyhodować Demoniczne Nasienie na swojej ręce. Dlatego właśnie są doskonali w walce wręcz lub w niszczeniu wroga na odległość za pomocą magii.

 

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...