Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Czy eq ludzie to tak jak kd ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czy np. 10% na ludzi to tak samo jak np. 10% na woja/ninji/sure/szamana ?

 

Czy eq Ludzie 10% to tak samo jak 10% na klase ( KD ) ?

 

np. jak mam 25% Ludzi to tak samo jak bym mial KD +4 ????

Edytowane przez QzenekQ
Opublikowano

Jeżeli masz 25 na ludzi i masz kd +4 np na woja to też wlicza ci się bonus do ludzi ale wtedy walisz tylko więcej wojownikowi tak samo u innych postaci ;)

 

Czy eq Ludzie 10% to tak samo jak 10% na klase-Tak

 

Czy np. 10% na ludzi to tak samo jak np. 10% na woja/ninji/sure/szamana ?-Tak jeżeli masz kd +4 to do 10 na ludzi zwiększa ci się bonus o tylko np na woja

 

Liczę na +

Czy Uważasz że ci pomogłem?Jeśli tak to Kliknij

add.png,to tylko 3 sekundy twojego życia.

Opublikowano

Jeżeli masz 25 na ludzi i masz kd +4 np na woja to też wlicza ci się bonus do ludzi ale wtedy walisz tylko więcej wojownikowi tak samo u innych postaci ;)

 

Czy eq Ludzie 10% to tak samo jak 10% na klase-Tak

 

Czy np. 10% na ludzi to tak samo jak np. 10% na woja/ninji/sure/szamana ?-Tak jeżeli masz kd +4 to do 10 na ludzi zwiększa ci się bonus o tylko np na woja

 

Liczę na +

 

ok pomogles, temat do zamkniecia :) masz + THX

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...