Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ForeverMinecraft[24/7][No-Hamahi][No-Premium][No-WL][40Slotów]


ThePlayForPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Forever Minecraft

 

 

onlinen.png

 

 

& Nazwa Serwera: ForeverMinecraft

& Typ Serwera: FreeBuild/Survival

& Wersja Serwera: Beta 1.7.3

& Serwer Online: 24/7

& Ilość Slotów: 40

&Adres IP: Zostanie Podany 10 Sierpnia o 15:00 ---> Start Servera

& Spawn Potworów: Włączone

& Spawn Zwierząt: Włączone

& Pvp: Wyłączone

& Whitelist: Wyłączona

 

Pluginy:

 

-AfkKick

-AntiHack

-AuthMe

-AutoMessage

-AutoSave

-BackupPlugin

-BedRespawn

-BigBrother

-Cleaner

-CraftBook

-Dynmap

-Essentials

-FalseBook

-HelpCommands

-HeroChat

-iChat

-iConomy

-iConomyChestShop

-Jail

-Jobs

-KiwiAdmin

-LightVote

-LWC

-MagicCarpet

-MobArena

-Permissions

-PermissionsPlus

-Citizens

-RealShop

-Speedsign

-Residence

-Warpz0r

-ButtonWarp

-WorldEdit

-WorldGuard

-ColoredSigns

-RegionMarket

-TreeAssist

 

 

 

Rangi na Serverze:

 

-Administrator

-Moderator

-VIP

-Policjant

-Gracz

 

(rangi będą aktualizowane)

 

 

 

Administracja:

 

-Dowgirt [HeadAdmin]

-Snickers

-Sebciu

i inni... :)

 

 

Ilość Slotów: 40

Online: 24/7

IP: Zostanie podane we srode (tak ta środę) o 15:00

 

 

 

OFICJALNY START SERWERA w najbliższych godzinach/center]

Aktualnie Gram w Minecraft'a...

Moje Hobby to grafika, napisy, gry, itd..

W przyszłości mam w planach nakręcić ciekawy let's play z Minecraft.

A jeszcze później może co innego?

Na razie MPC forum ;]

Na mpc forum będę starał się robić poradniki i inne rzeczy...

 

Zbieram plusiki, jeżeli pomogłem lub coś ci się podoba, a minusiki jeżeli nie pomogłem...

Opublikowano

Start servera został przeniesiony na 15:00 z powodu 24 godzinnej cofki na serverze...

Aktualnie Gram w Minecraft'a...

Moje Hobby to grafika, napisy, gry, itd..

W przyszłości mam w planach nakręcić ciekawy let's play z Minecraft.

A jeszcze później może co innego?

Na razie MPC forum ;]

Na mpc forum będę starał się robić poradniki i inne rzeczy...

 

Zbieram plusiki, jeżeli pomogłem lub coś ci się podoba, a minusiki jeżeli nie pomogłem...

Opublikowano

Ja to samo co UP.

Odświeżam ten temat już chyba od 2h.

Down:

Ogarnij się , przecież nie musi być punktualnie mówiąc

o 15.00 miał pewnie na myśli około 15.00.

Mineło dopiero 5 minut po 15.

Na takie serwery trzeba zaczekać :P

jLRw2A6.png

Opublikowano

Dokladnie jak juz robicie 'oficialne' rozpoczecie, to badzcie punktualni ... .zenada

 

'Aktualnie Gram w Minecraft'a...

Moje Hobby to grafika, napisy, gry, itd..

W przyszłości mam w planach nakręcić ciekawy let's play z Minecraft.

A jeszcze później może co innego?

Na razie MPC forum ;]

Na mpc forum będę starał się robić poradniki i inne rzeczy...'

 

ahaha czyli, ze to jest twoim marzeniem ?

Opublikowano

Ej no kolega mnie tu szarpie kiedy start... Może by tak podać w końcu ip, bo nie dożyje tego serwera.

Opublikowano

Napisał co jest jego hobby, a nie marzenie, a nawet jeśli to nie masz prawa go oceniać, nie znasz go.

A jeśli ktoś uważa to za "żenadę" to nie komentuj i wyjdź z tego tematu, bo przeginacie ludzie !!!

jLRw2A6.png

Opublikowano

Może Administracja mieszka w Afganistanie i mają inną godzinę :D ale pytanie nie rozumiem tego trybu gry... FB/ Surv ...

 

będzie można zakładać miasta? ;>

 

 

Po okładce ludzi się nie ocenia, -.-' ludzie którzy oceniają właśnie tak pewnie nie mają kolegów... To jest smutne...

Opublikowano

Czekam, oraz chętnie zagram :)

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Heh troche poczekamy. Może zrobi server dla premium tylko :P

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Przepraszamy za opóźnienie w starcie serwera niestety nasz sponsor ma problemy z łączem prawdopodobnie start serwera odbędzie się w czwartek ok godziny 15

jutro poinformuję dokładniej

 

Przepraszamy i pozdrawiamy

Snickers i Dowgirt

Zbieram -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...