Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mógłbym zmienić?


Pinkorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Zwracam się do was z prośbą o przejrzenie mojego ekwipunku i ewentualną wypowiedzią na temat tego co mógłbym zmienić :)

Sam nie gram zbyt długo (ponad 2 miesiące) więc średnio się znam.

 

Link do ekwipunku:

To jest ukryta treść, proszę

 

W zakładce LOADOUT jest pokazane co aktualnie mam założone na postaciach.

 

Czego używam zamiennie:

Pyro - Dziwny Dupalacz/Odtłuszczacz, i jak zdobędę to jeszcze Burzyciel do zdejmowania saperów :D

Dla skauta używam wszystkiego po trochu, zależnie od okoliczności.

Demoman - Szkocki opór/tarcza szarży/wyrzutnia bomb samoprzylepnych, a wręcz Wyszczerbiec/Claideamh mór (raczej ten drugi, wydłuża szarżę)

Gruby - Tomisław/minigun.

 

PS. Proszę o wypowiedź każdego :P

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

Na skaucie lepiej mi się gra siłą natury niż tym buzownikiem...ale to może kwestia gustu.

 

Na soldiera skombinuj sobie celny strzał + kanonierki...do tego prawie zatochi.

 

Pyro jest ok.

 

Dla demo lepszy byłby perski przekonywacz...bynajmniej mi się nim lepiej gra.

 

Dla grubasa zakładaj tomisław i skombinuj nakaz eksmisji.

 

Inżynier jest ok.

 

Nie znam się na medyku więc Ci nie podpowiem.

 

Dla snajpera antyklinge znajdź...i zastanów się czy lepszy nie będzie zwykły karabin snajperski.

 

Szpieg w miarę ok...ja osobiście wolałbym ostateczną nagrodę i dzwon zmarłego ale to już kwestia umiejętności .

 

 

Normalnie jeśli umiesz grać...to każdą bronią będziesz grał dobrze...taka jest zasada.

Opublikowano (edytowane)

No to tak: Buzownik z minikrytami zdejmuje grubego na 2-3 celne strzały z bliska.

Żołnierem w ogóle nie gram - miałem kanonierki, celny, zatoichi też. Przerobione.

Pyro gram najwięcej zaraz po szpiegu. Cięszę się, że jest ok.

Na perskiego poluję już ponad miesiąc, trzymałem to zatoichi z myślą, że znajdę drugie i wycraftuję perskiego, ale mnie nadzieje opuściły.

Grubym prawie nie gram - tomisławy chcę opchnąć za metal czy coś innego.

Medyk to też tylko 50minut.

Dla snajpera antyklingę przerobiłem... Ahhh ta mania craftowania. Zostaję przy dżezailu, jak walne 3-5 baniek w rzędzie to ładuje się szybciej niż sydnejski.

Szpiegiem gram najwięcej i też poluję na ostateczną nagrodę ale to tylko na taki tymczasowy zamiennik do kunai.

 

Przy okazji zadam jeszcze jedno pytanie: ta czapka co mam na pyro (Zabytek Strażaka) to jest popularna, czy raczej rzadka? Bo nikt tego prawie nie nosi - czy to może jakiś szajs D:

Edytowane przez Pinkorek

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano
Na skaucie lepiej mi się gra siłą natury niż tym buzownikiem...ale to może kwestia gustu.

 

Na soldiera skombinuj sobie celny strzał + kanonierki...do tego prawie zatochi.

 

Pyro jest ok.

 

Dla demo lepszy byłby perski przekonywacz...bynajmniej mi się nim lepiej gra.

 

Dla grubasa zakładaj tomisław i skombinuj nakaz eksmisji.

 

Inżynier jest ok.

 

Nie znam się na medyku więc Ci nie podpowiem.

 

Dla snajpera antyklinge znajdź...i zastanów się czy lepszy nie będzie zwykły karabin snajperski.

 

Szpieg w miarę ok...ja osobiście wolałbym ostateczną nagrodę i dzwon zmarłego ale to już kwestia umiejętności .

 

Zgadzam si z Krystiankiem w 100%. Doradzil ci bardzo dobrze.

Opublikowano (edytowane)

 

 

Przy okazji zadam jeszcze jedno pytanie: ta czapka co mam na pyro (Zabytek Strażaka) to jest popularna, czy raczej rzadka? Bo nikt tego prawie nie nosi - czy to może jakiś szajs D:

 

Czapka raczej rzadka....nie widziałem wielu ludzi z nią.(może dwóch)

 

 

 

@@Edit

 

 

Zamykam na prośbę autora.

Edytowane przez Krystiannoob
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...