Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krotki poradnik jak kupowac pola za monety.


gutek1664

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-------------------------------------------------------------------------------

 

Wstęp :

Sam na to wpadłem wiec nie chce, aby zostało to rozpowrzechnione jeżeli chcesz z tego kożystać to trzymaj to w tajemnicy chyba ze chcesz sie podzielić ze znajomymi takimi informacjami więć lepiej uważaj komu to przekazujesz bo mogą zablokować konto za naciąganie ludzi a nie za korzystanie tego bo jest to w pełni legalne.

Instrukcja:

1. Musisz posiadać opere wersje 11.10 lub 11.11 i skasowac wszystkie dane przegladarki (chyba ze masz nowo zainstalowaną to nie musisz).

2. Zalogować sie na farme, zminimalizować opere z załączoną farmą.

3. Znalesć plik (nie które foldery są ukryte wiec musisz odkryc):

Jak odkryć - Win XP -

na pasku > narzedzia > opcje folderów > zakładka widok i na samym dole jest pokaż ukryte pliki i foldery zaznacz i zastosuj

Jak odkryć - Win 7/vista -

Wykonaj następujące kroki, aby wyświetlić ukryte pliki i foldery.

a) Otwórz okno Opcje folderów, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel sterowania, Wygląd i kompozycje, a następnie klikając polecenie Opcje folderów.

B) Kliknij kartę Widok.

c) Kliknij kartę Ustawienia zaawansowane, kliknij opcję Pokaż ukryte pliki i foldery, a następnie kliknij przycisk OK.

 

-- Windows 7/vista --

C:\Users\[Twoja nazwa komputera]\AppData\Local\Opera\"odpowiednia dla owego komputera nazwa folderu"\Cache

--Windows XP--

c:\Documents and Settings\[Twoja nazwa użytkownika w systemie]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera\Opera\cache

w którymś z folderów jest plik który ma 177kb i zaczyna sie tak :

 

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no"?><!-- ???? XMLSpy v2006 U (http://www.altova.com) Poleć znajomym ? any (any) -->

itd.

 

4. Jak znajdziesz go to otwórz go za pomocą notatnika.

5. W notatniku naciśnij ctrl+H wyskoczy ramka.

6. W ,,znajdz" wpisz to (z przecinkami) :

coin,money,mixed

 

7. W ,,zamień na" wpisz :

coin

i nacisnij tylko ,,zamien wszystko"

5. Zapisz ten plik i odświez farme

6. Możesz kupić pole :D

 

 

Pozdrawiam gutek166.

Opublikowano

Dodano do spisu tut'ków

http://www.mpcforum.pl/topic/277685-spis-tutow-w-gry-na-naszej-klasie/

 

Pozdrawiam, krycha1996

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

da radę tam przestawić żeby wszystkie pola można było kupić np od poziomu 30 a nie od 33 35 itd?;d

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

Opublikowano

Niestety usunąłem wszystkie ciasteczka wszedłem na farme i nie mam żadnego pliku 177Kb. Ktoś pomoże?

 

Czasami ten plik jest troszkę większy np. 213 jak w moim przypadku

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

3. Znalesć plik (nie które foldery są ukryte wiec musisz odkryc):

Jak odkryć - Win XP -

na pasku > narzedzia > opcje folderów > zakładka widok i na samym dole jest pokaż ukryte pliki i foldery zaznacz i zastosuj

 

 

Może ktos inaczej wytlumaczyc ??? :D

http://4gifs.com/gallery/d/174595-2/Red_dress_awesome.gif

 

Jeb**** mnie to czy dasz + / -

 

Miały być rymy i być cudowne

będzie kupisko i mokre spodnie

 

szef bigpointu to gruba świnia

kałdun od żarcia mu się wygina

 

jara cygara i forse trzepie

a wy frajerzy uri ładujecie

 

zbiera ekipę samych baranów

roberadmina i innych chamów

 

z dupiskiem siedzi w swym wielkim fotelu

i tylko myśli o swoim portfelu

 

a więc pomyślcie drodzy rodacy

co każdy es dla grubasa znaczy

Opublikowano

Włączasz mój komputer klikasz w opcje i wybierasz ostatnie masz na pasku u góry i dalej jak w instrukcji;) inaczej nie wytłumaczę nie mam win XP a na dedyku mam po czesku ;d

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...