Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak widzieć wszystkie pirackie skiny na minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam pytanie, widziałem na necie jak sie robi skina żeby inny koleś widział który robił tak samo i tam były 3 pliki - Mineshafter- proxy i jakiś Mineshafter- server. I z tym mineshafter- server słyszałem że można to jakoś uruchomić i każdy na serwie widziałby nasz skin. Jak to zrobić? Jestem adminem hostującym

Opublikowano (edytowane)

Wydaje się te nędzne 30-40zł na oryginala... No bez przesady , zauważ że wszystkie dobre serwery są only premium . Tak mówie tylko żeby nie było textów tybu "nie bendem fydafał tżydzieści złotyh na jakieiś głópie skiny rzal.pl"

 

EDIT: Jak masz serwer dla piratów to życzę powodzenia z dziećmi ze zmiennym ip :)

Edytowane przez FabixXx

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

Ja Mam Tak Na Serwie. xD

 

[Tut-Bukkit]

 

Pobierasz Wszystko Z http://mineshafter.appspot.com/

 

Do Serwa Wklejasz "Mineshafter Server Proxy"

 

I W .bat (Tym Co Odpalasz Serw) Edytujesz I Wklejasz

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar Mineshafter-server.jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

PAUSE

 

-To Z Mojego Serwa.

 

Następnie Ustaw "Online Mode" Na "true"

 

Wszyscy Odpalają Za Pomocą "Windows Proxy Launcher"

 

I To Wszystko Jak Coś Nie Działa Napisz Na PM, Jak Działa Plusik Nie Zaboli. :D

Opublikowano (edytowane)

Najlepiej to kupić konto premium a nie kombinować. Takie jest moje zdanie.

 

P.S:

Mam oryginała i nie żałuję :P

Edytowane przez McKropek
Opublikowano (edytowane)

Chlopie MC nigdy nie byl , i nigdy nie będzie w wersji pudelkowej ...zrozum to. Jak nie masz konta bankowego to w dotpay masz opcję zapłać w żabce. Pozdrawiam

Edytowane przez FabixXx

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

Tak to prawda wszyscy muszą mieć włączonego mineshaftera, inaczej nie zobaczą skina ale polecam kupienie sobie oryginała, jak koledzy powyżej :))

 

 

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

To jest serwer aby grać z kolegami, a co do oryginała to kupię kiedy będzie w wersji pudełkowej.

 

Jak nie masz możliwości kupienia przez PayPal to na takiej jednej stronie przez Żabkę można kupić;)

MC w wersji pudełkowej będzie kosztował 80 zł , a teraz masz za 40-60 w zależności gdzie kupujesz...

beznickowiec.png

By Baksiu

Pasjonat
Opublikowano

Jak nie masz możliwości kupienia przez PayPal to na takiej jednej stronie przez Żabkę można kupić;)

MC w wersji pudełkowej będzie kosztował 80 zł , a teraz masz za 40-60 w zależności gdzie kupujesz...

kupujesz za minimum 46zl inaczej masz pewność że sfalszowany...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...