Skocz do zawartości

[pytanie] body 38 czy wp 35?

harry10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie.mam 2 takie oto postacie: body 38lv skile aura wir m2 i wp 35 lv ostrze m2 i zbroja 17 pkt.jedyny feler jest taki,ze wp ma bojowca a body 5 lv konia:/chodzi o to zeby tak na 54 wbic 3x M w przypadku woja a wp 1lv+, i wbic skille tak m7/m8 i jechac dalej do 65. chodzi mi zeby postac byla dobra na metki ogolnie do dropu i dobra do pvp nie po 70 tylko wlasnie 54 okolo (dlugo bede stal z takim lv raczej). z gory dzieki za pomoc. chyba ze inna proffa bylaby dobra do pvp/drop na w/w levelkach;)

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Witam, najlepszą postacią do dropa jest WP lecz w PvP nie bardzo, ja na twoim miejscu grał bym Wp,dlatego że np na takim 54lvl jak będziesz długo stał, takim WP i zrobisz mu skile z M8 i Eq +8/9 to do V2 możesz iść spokojnie expić do 65, z dropa będziesz miał kasę na eq więc jak chcesz :rolleyes:

DAJ PLUSIKA TO NIC NIE KOSZTUJE A TAK WIELE MOŻE :]

Akcja http://www.pajacyk.pl/

ja polecam wp ;) body strasznie drogi i każdy w pvp ma na niego absy więc wiesz ;p a surką się przyjemnie expi i nie będzie problemu żeby wbić skile na g1 ze względu na to, że ku są w miare tanie ;) pozdrawiam liczę na +sa ;d

Combat 18.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [pytanie] body 38 czy wp 35?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...