Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak nagrywać głos ze skype i pulpit w camtasia studio 7 ?


Waleciak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak da się tak nagrywać przez skype!

1312108095-U363874.png

Jeżeli ci Nie pomogłem nie dawaj nic !.

Pomogłem? podaruj mi

add.png.

http://www.mpcforum.pl/topic/419124-dl-plaska-mapa-minecraft/

 

Płaska Mapa! download i skan !

Opublikowano

A mógłbyś powiedzieć jak albo odesłać do tematu, ponieważ ja jak nagrywam to włączam Miks Stereo to koledzy mają cholerne echo.

Opublikowano

@up jeżeli masz windows 7 lub widows vista to nagrywaj programem fraps bo wtedy lepiej i czyściej słychać kolegów twoich :) będzie

1312108095-U363874.png

Jeżeli ci Nie pomogłem nie dawaj nic !.

Pomogłem? podaruj mi

add.png.

http://www.mpcforum.pl/topic/419124-dl-plaska-mapa-minecraft/

 

Płaska Mapa! download i skan !

Opublikowano
@up jeżeli masz windows 7 lub widows vista to nagrywaj programem fraps bo wtedy lepiej i czyściej słychać kolegów twoich :) będzie

Mam xp ...Gdy zaznaczam opcje tą z nagrywaniem to ich nie nagrywa...Jest może opcja w camtasia studio 7 taka jak w Frapsie ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sprubuj użyć opcje StereoMix. Można ja ustawić zakładce Audio. StereoMix znakomicie przechwytuje twój głos z mikrofonu jak i głos z twoich słuchawek bądz głośników. Polecam.

Opublikowano

Jeśli nagrywasz Camtasia 7 to tak. Włącz Screen Recorder, wejdź w zakładkę Tools, Options, Inputs i wtedy zmień opcję Audio Device na Głośność CD mi to działa :D Liczę na + jak działa xD

mca.png

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...