Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XaraCraft [No-Wl] [Pirat+Orginal] [Hamachi] [100% OGARNIETY]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witajcie !

Zapraszam was na nowy serwer TauriaCraft !

 

Oto Dane Serwera:

 

Nazwa Serwera: TauriaCraft

Id siec hamachi: TauriaCraft1 / TauriaCraft2 / TauriaCraft3 / TauriaCraf4

Haslo: 123

Adres IP: 5.174.40.38

Pluginy: Wejdz i sam sie przekonaj !

Jest to serwer 100 % FB

 

Co oferujemy:

 

- Mila Atmosfere

- 0 lagow

- Ogarnieci Administratorzy 16+

- Czeste Konkursy

- Ponad 100 dzialek na serwerze

 

Info:

# Potwory: OFF i Niekiedy na noc ON

# Zwierzeta: ON

# Whitelist: OFF!

# PVP: OF

# Piekło: ON

# Sloty: 25

# TYP: 100% RPG

 

Konfiguracja serwera:

 

System Model: G31-M7 TE

Processor: Pentium® Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz (2 CPUs)

Dysk: 2 TB HDD STATAII

Ram: 23 GB

Łacze: 15 Mb

Edytowane przez sakonson
Opublikowano (edytowane)

Serwer ogromnie mi się podoba,a jestem na nim 1 dzień.

Super admini to nic,w porównaniu do tego,że co chwila są jakieś konkursy,lagi 0%,działka 1 darmowa oraz bardzo szybko się ją dostaje.

Serwer ten,jest najlepszym serwerem na jakim grałem chyba od zawsze :)

Więc serwer jest fajny BARDZOFAJNY

Goorrrąco polecam!

:D :D :D :D

Edytowane przez Scuffy_Puffy

Jestem potrzebującym daj plusa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

@Up

Nie jestem z multi kont <_< Jak chcesz to zobacz że ja na tym serwerze gram i mam taki sam nick <_<

Jestem potrzebującym daj plusa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano (edytowane)

Szukam 1 doswiadczonej osoby ktora ogarnia admina, potrafi dawac cuboidy, ogarnia komendy i przede wszystkim 16+ !

Pisac tutaj podania.

 

Wiek:

Czemu chcesz zostac adminem:

Co wniesiesz na serwer:

Na ile % znasz komendy i dawanie cuboida?:

Edytowane przez sakonson
Opublikowano

Wiek:14

Czemu chcesz zostac adminem:A czemu nie ?Jestem miły i wyrozumiały.

Co wniesiesz na serwer:Miłą atmosferę

Na ile % znasz komendy i dawanie cuboida?: 100% Miałem włąsnego dedyka, znam się też na konfigurowaniu permissions i innych pluginów

 

Wiem że wiek za mały ale powiem tyle: Jeśli 12 latek umie więcej nić 16 latek to co ? On nie może bo jest młodszy ?Ja bym wybrał młodszego ale mądrzejszego.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...