Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Windows 7 Wybór i sprawy związane z formatem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam mam pytania :

 

1.Który Windows 7 jest lepszy chodzi mi o ( pełny format a nie update i która wersja jest lepsza 32 bity czy 64 bity )?

2.Czy karta graficzna działa normalnie po formacie czy trzeba podczas formatu instalować aby grafika działała(chodzi mi o to czy po formacie będzie działać mi grafika)?

3.Skąd mam wziąć sterowniki ?

 

 

Czy ten rodzaj jest dobry dla osoby głownie grającej konwertującej filmy czy spełnia punkty powyżej

i czy to prawda że vista nie używa pełni możliwości komputera.

 

Tu link do wersji 64

 

http://allegro.pl/windows-7-home-premium-pl-sp1-dvd-64-bit-oem-gda-i1735508744.html

 

 

SPECYFIKACJA (PODAM TYLE ILE PAMIĘTAM PONIEWAŻ JESTEM NA WAKACJACH)

 

Ram - 4GB

Karta Graficzna - GeForce 9800 GT

Dysk Twardy - 500GB

Procesor - Intel Core 2 Duo E8400

Edytowane przez kwiatuszyn
Opublikowano

1. Home Premium, powiedz ile masz ramu

2. Jaką masz kartę graficzną?

3. Z internetu, ze strony producenta.

 

Najlepiej podaj pełną specyfikację komputera.

1318007489-U170772.png

Sygnatura by

TamiS

Opublikowano (edytowane)

1. Home Premium, powiedz ile masz ramu

2. Jaką masz kartę graficzną?

3. Z internetu, ze strony producenta.

 

Najlepiej podaj pełną specyfikację komputera.

 

Edytowałem i masz w temacie

 

jeszcze jedno czy jest to rozsądna cena i czym różni sie wersja 32bitowa od 64 bitowej.

Edytowane przez kwiatuszyn
Opublikowano

Że 64bitowa obsługuje więcej niż 3GB RAM, czyli dla Ciebie odpowiednia będzie właśnie ta wersja, Home Premium 64bit.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

1. Ultimate x64/86

2. Karta bd działac bardzo dobrze tylko sciagniesz stery ze strony producenta ;)

3. Tor****.(piracstwo zakazane).google

twix.png

by Equ.

 

Dla napsuff

 

 

 

av-19499.jpg

 

 

 

Czy twój pies też się ślicznie uśmiecha ?:>

Opublikowano

3. Tor****.(piracstwo zakazane).google

 

Po chuj ma brać sterowniki z torrentów skoro może je pobrać z oficjalnej strony lub zainstalować (zapewne przestarzałą wersję) z płyty

s2c77Oa.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...