Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Metin2.pl jak zarobic i ile kamieni na eq


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialem sie zapytac bo nie gralem kupe czasu na Metin2.pl gralem na Metin2.us i chciales sie dowiedziec jak zarobic na czym zarabiac, i ile kamieni bede potrzebowac na eq na 65-70lvl zebym dal rade jakos expic.Beda + ,dziekuje z gory i pozdrawiam

Opublikowano

zalezy na jakim Serwie grasz jezeli na S1 to kamienie sa bardzo cenne wiec z 6,7 na takie standardwowe eq by cii stylko jak smocza +9 rib +9 ebo +9 eq 1h hp zelak +9

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

chodzi mi o s13,ale bardziej chodzi mi o itemki z HP bo bez nich chyba trudno expic w v2?czy nie? bo np na US +14k HP trza miec zeby jakos tam expic

Opublikowano

zarobisz w ten sposób:

 

drop w imha, 6 - 15 lvl, loch małp 15lvl+, 30 lvl na fb lub kucie rud.

 

na średnie eq, czyli +7/8 i eq 1k hp. to tak do 10 kamoli byś musiał uzbierać.

Opublikowano

zalezy na jakim Serwie grasz jezeli na S1 to kamienie sa bardzo cenne wiec z 6,7 na takie standardwowe eq by cii stylko jak smocza +9 rib +9 ebo +9 eq 1h hp zelak +9

 

na s1 kamienie chodza juz po 500-750kk :>

 

@TOPIC

 

na dobre eq starczy ci 10-15 kamoli

Opublikowano

Najlepiej medale/metki z 2x dropem + fishbot.

 

Później kupujesz ebo, eq 1k hp, zbrojke jakąś +6 z 1,5k hp, lwią +9, żelaka +9, rib śr 15+ i idziesz walić metki 65 + ten fishbot.

 

Czekasz aż zarobisz na eq 1,5k hp, riba śr 30+ i możesz iść do v2 (oczywiście z buffem)

 

Z 2x dropem w godzinę dropi ok. 6 medali (tak średnio)

 

Dropisz 10h dziennie przez 7 dni (tak, wiem. b. dużo ,ale się opłaca) i masz ok. 400 medali * 6-8kk to jest ok. 2,5kkk.

 

Czyli z 3-4 kamole. + małże ;)

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

Chcialem sie zapytac co dropi w imha ?bo nie wiem na US mialem inne sposoby zarabiania i nic mi nie wiadomo o dropie w imha

w imha fmsy, riby, antyki i jesionki między innymi. to bardzo dobry drop

Opublikowano (edytowane)

a czesto to tam dropi?

nie jestem tak zielony nie tlumaczcie mi tak co i jak.Bo mam ogromne doswiadczenie z najlepszego globalnego serwera Metina 2 Us,ale prosze o wskazowki dotyczace Metin2.pl bo np nie wiem jak jest trudno tutaj w v2,bo moby moga byc slabsze,mniej walic itd.Wiec dlatego pytam, a co do imhy to pytam o to czy oplaca sie to tam dropic,czy to dropi strasznie rzadko,dziekuje z gory i juz daje +'y

Edytowane przez Kakamil
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...