Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe z Mo' Creatures oraz WW2 , Planes, PortalGun & Vehicles by arofaz


aroFaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up

 

Przeinstaluj minecraft'a, zainstaluj mody na single poprzez TooManyMods :)

 

@up

 

Nie pisalo by jak bys mial :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

@up

 

Tak mysle ze jest bo cos slyszalem ;)

 

Tak Planes sa zbugowane - podczas lotu mozemy spasc w dól lub sam skreca.

 

@Add

 

Dodalem WW2 + Vehicles :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

A takie pytanie.. Normalnie działają zwierzaki? Tzn. Czy nie mają bugów, że połowy nie ma o połowa jest?

//Edit: Nie ma wodnych zwierzaków, wilkołaków ;( Możesz to poprawić?

Opublikowano

@MrDadosz

 

Niewiem czemu ich nie ma. Sproboje pogrzebac ale niewiem czy sie uda :)

 

@up

 

Jesli jest Black screen to prawdopodobnie nie masz albo Wymaganych modów, zla wersje minecraft'a lub po prostu zle wgrywasz.

 

@Edit

 

W plikach sa wodne zwierzeta - delfiny, ryby itp, jest tez Wilk. Niewiem czemu nie chca sie spawnowac - byc moze jest bug :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

A jest może jakaś CMD na spawnowanie ich na multi? ;) Korzystam ze swojego "startera", ponieważ twój na 64bit. mi nie działa. Może tego wina? :rolleyes:

A tak ogólnie jaki plik odpowiada za włączanie się tych mobów?

//Edit: U kumpla też próbowałem na 32bitówce, także nie ma. Szkoda, że żadnego clienta nie ma od ciebie do tych modów.

 

Inni mają takie problemy z tym czy tylko ja i kolega?

Opublikowano

@up

 

A jest może jakaś CMD na spawnowanie ich na multi?

 


  •  
  • Jest plugin do spawnowania zwierzat ale niewiem czy zespawnujesz tym Delfina czy cos ;)

 

A tak ogólnie jaki plik odpowiada za włączanie się tych mobów?

 


  •  
  • Nie wiem

 

Inni mają takie problemy z tym czy tylko ja i kolega?

 


  •  
  • Problemy z potworami? Raczej wszyscy maja ;)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Hmm... To jakim cudem w filmiku miałeś wszystkie potwory? :D Najlepiej to jakbyś podesłał te twoje pliczki bez pluginów, mapki itp. bo już od 6 dni szukam rozwiązania...

Opublikowano

AroFaz zrobisz serwer z WW2 v3 ?

 

@MrDadosz jeżeli chodzi ci o Mo Creatures to mam ten sam problem, po prostu nie ma niektórych zwięrząt np delfinów

Nie ma sygnatury, bo była brzydka :c

Opublikowano

@up

 

 

Podaj link na PW do tematu :)

 

Sproboje

 

@edit

 

Aktualizacja WW2 Guns dodana!

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

@aroFaz - Pomyłka, chyba nie ten user :P Pamiętam, że miał serwa z wszystkimi mobami, zaraz poszukam.

 

//Edit:

- - -

Przesyłam na PW, daję nazwę "Mo' Creatures"

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@aroFaz

zrób gotowca ze wszystkimy plikami (tymi co się da) a dam Ci tygodniowy limit.

zjxa83.jpg

 

Szukasz Kumpla do Gry ? Napisz na GG: 33011130 Skype: Zkumeru

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...