Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe z Mo' Creatures oraz WW2 , Planes, PortalGun & Vehicles by arofaz


aroFaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualizacja WW2 Guns została dodana!

 

Witam,

 

Przedstawiam Wam moje pliki serwerowe z dodanymi modami Mo'Creatures oraz WW2 ( WorldWar2 ) & Planes

 

 

Uwaga! Aby wejść na serwer potrzebne nam będą te same Mody, które uzywamy na multiplayerze!

 

Potrzebne Mody:

 

 

Planes: ModLoader&AudioMod, TurboModelThingy, ModLoaderMP.

 

WW2 Guns: ModLoaderMP, ModLoader&AudioMod

 

Mo' Creatures: ModLoader&AudioMod, ModLoaderMP, GuiAPI

 

Vehicles: ModLoader&AudioMod, ModLoaderMP, TurboModelThingy

 

PortalGun: ModLoader&AudioMod, ModLoaderMP

 

 

Krótkie Info:

 

Mo' Creatures dodaje zwierzęta - tygrysy, lwy, sarny, króliki etc.

 

WorldWar2 Guns dodaje bronie z 2 wojny światowej ( 15 Sierpien dodane - Bazooka, Pistolety )

 

Planes dodaje Samoloty które napędzamy Węglem. W Inventory Samolotu wchodzimy poprzez R

 

Vehicles dodaje pojazdy typu Czolg, Jeep

 

PortalGun dodaje przedmioty ze słynnej gry Portal.

 

Download:

 

Mo' Creatures

 

WorldWar2 Guns

 

WorldWar2 Guns V3

 

WW2 + Planes

 

WW2 + Vehicles

 

PortalGun

 

Skany:

 

Mo' Creatures

 

WorldWar2

 

WW2 + Planes

 

WW2 + Vehicles

 

PortalGun - z VirusTotal dodam jak bedzie działać

 

beztytuuoff.png

 

 

WW2 Guns V3

 

 

Sterowanie Vehicles:

 

W - Gaz

S - Hamowanie

A - Skret w lewo

D - Skret w prawo

E - Wyjdz

R - Ekwipunek Pojazdu

Lewy CTRL - Strzal

 

Sterowanie Planes:

 

W - Gaz

S - Hamowanie

D - Skrec w prawo

A - Skrec w lewo

Spacja - Popatrz w gore

Lewy Shfit - Popatrz w Dol

E - Wyjdz

R - Ekwipunek

Lewy CTRL - Strzal

C - Bomba

 

 

 

Wszystko zrobione przeze mnie, licze na pozytywne oceny ;)

 

Daj + ;)

6ydVTxs.jpg

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podobne bronie były w modzie udostępnione przeze mnie ;)

Całkiem niezłe, ale nic poza tym że mają po 1 bajerze, połącz obydwa będzie atrakcyjnie.

Plusuję.

Opublikowano

ja to bym chciał takie pliki serwerowe z samym mo creatures , dodawaniem itemków tam ,żeby z boku była lista i podstawowymi komendami czyli spawnowanie moobow , fly , tp , noc i dzień itd.. i jakby się dało , żeby każdy na serwie mógł tego używać.

ZbIeRaM --- :D

Opublikowano
Mi to nie działa. Jak wchodzę na MP to wyświetla mi się Logging in a potem Minecraft sie crashuje.

 

Potrzebujesz takich samych modów na Single

 

jak wogóle wejść na serwer?

 

ale jak właczyć żeby grać na serwerze

 

Pobierasz pliki z góry, rozpakowywujesz, otwierasz folder, szukasz server.properties <- Otwierasz za pomocą Notatnika, konfigurujesz tak jak chcesz, włączasz start.bat i wchodzisz na serwer ;)

 

 

ja to bym chciał takie pliki serwerowe z samym mo creatures , dodawaniem itemków tam ,żeby z boku była lista i podstawowymi komendami czyli spawnowanie moobow , fly , tp , noc i dzień itd.. i jakby się dało , żeby każdy na serwie mógł tego używać.

 

Te pliki nie maja pluginów ale mozna je dodac ( wklejajac je do folderu plugins ) dajesz sobie op'a ( konsola -> op TwojNick ). spawnowanie moobow , fly , tp , noc i dzień itd.. - Tylko poprzez Pluginy.

 

Kazdy serwer moze to miec ;)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Zdziwiło mnie to, że plik .zip który skanowałeś avastem zajmuje 7.3 MB, a plik zip który jest dostępny na mediafire zajmuje tylko (2.36 MB)

Opublikowano
Zdziwiło mnie to, że plik .zip który skanowałeś avastem zajmuje 7.3 MB, a plik zip który jest dostępny na mediafire zajmuje tylko (2.36 MB) ]

 

Heh, nie zauwazyłem :)

 

Nie patrz na to ;) Pliki są czyste ;)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Mam taki problem, mod mo'creatures na sp działa poprawnie, lecz gdy chcę wejść na serwer to robi się czarny ekran i wisi :>

O co chodzi?

Dodatkowo zainstalowałem modloader mp :)

Opublikowano

1 Post zaaktualizowany - Dodane nowe pliki - WW2 + Planes

 

Prosze Moderatora o zmienienie nazwy tematu na Pliki Serwerowe z Mo' Creatures oraz WW2 & Planes by arofaz

 

@Add

 

1 Post zaaktualizowany ponownie - Estetyka

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

No moim zdaniem te pliczki serwerowe też nie są złe mi się nawet podobają;)

1312108095-U363874.png

Jeżeli ci Nie pomogłem nie dawaj nic !.

Pomogłem? podaruj mi

add.png.

http://www.mpcforum.pl/topic/419124-dl-plaska-mapa-minecraft/

 

Płaska Mapa! download i skan !

Opublikowano

@2up + up

 

Mo' Creatures jest na bukkita a planes jest na default plikach.

 

Co do Cars - sproboje je wgrac jak bede mial czas ;)

6ydVTxs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...