Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Pliki Serwerowe Pod [FB] [RP] [SURVIVAL] By Free Style


Pliki Serwerowe By Free Style v1.2  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Podobaja Wam SIe Pliki??

  2. 2. Czy Chcecie Kolejnych Wersji??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

siema_m.gif

 

Przedstawiam Wam Pliki Serwerowe By Free Style v1.2.

 

Nie Są To Pliki Skopiowane Od Nikogo Lecz Specjalnie Wybrane Pluginy Z Oficjalnej Strony Bukkita Pod Serwery Typu:

 

Free Build

Role Play

Survival

 

Lista Pluginow:

 

AntiXRay-Nazwa Wskazuje

AutoMessage-Automatyczne Wiadomosci Na Czacie

ChestShop-Tworzenie Sklepu

ColoredSigns-Kolorowe Tabliczki

CommandBook-Rozne Komendy Jak: /i /time

CommandHelper-Spis Komend CommandBooka

CraftBukkitUpToDate-Aktualizacja Pluginow

FalseBook-Rozne Przydatne Zeczy

Help-/help

iChat-Prefix Czyli Zeby Admin Mial [Admin] ITD

iConomy-Pieniadze W Grze-Skonfigurowane Na Zlotówki

LWC-Tworzenie Private Door ITD

MagicCarpet-Latajacy Dywan

MineBackup-Tworzenie Kopi Swiata

Permissions-Dawania Admina,VIPA,MODA

Warpz0r-Tworzenie Warpow

WorldEdit-Tu JEst Duzo Zeczy Jak Kopiowanie Danego Terenu,zamienianie terenu na inny

WorldGuard-Dawanie Dzialki

 

Download | Skan

 

HASLO: www.mpcforum.pl

 

Zapraszam Do Pobierania I Komentowania!!!

Edytowane przez Free Style
Arcymistrz
Opublikowano

Błędy :

iChat dodaje możliwość żeby był prefix ale w Permission trzeba ustawić prefix

2.

Jakie jest hasło 0.0 ?

 

Wstawił pliki i spierdolił -,-

Hasło :

www.mpcforum.pl

 

Błąd na błędzie :

I teraz twoim zdaniem mamy ściągnąć czyjeś pliki i dopiero wtedy twoje wpierdolić do tego ?

Gówno a nie robota

NIEPOLECAM !!!

 

Permission bez sensu tylko grupa Admin ja czegoś takiego nie toleruje

automessage też tak samo

CommandBook regulamin bo angliesku

 

 

Pliki do dupy nic więcej

Opublikowano

Co automassage??

 

a permissions mozesz sobie skonfigurowac, jaki blad na bledzie???, mogles przypomniec bo sobe o hasle zapomnialem a nie odrazu ze zostawiam pliki i spadam.

 

Niema zadnych bledow tylko automessage skonfigurowac na jakie chcecie i permissions.

 

Chyba jak sciagasz paczki to tak czy tak edytujesz a nieodrazu wrzucach i myslisz ze swiecisz??

 

Jestes nie ogarniety i mam cie w dupie

Arcymistrz
Opublikowano

@Up

Ale to są twoje pliki i powinny być zrobione solidnie a nie że ściągnie ktoś i ma konfigurować jeszcze ktoś się nie zna wchodzi a tam czarna magia i nie wie co robić później spamuje itd .

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...