Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Osoby do nagrywania let's play/gry co-op/gry w drużynie


Gość TheMorteMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do....

Gra : Rainbow Six Vegas 2 ,Minecraft (ja nie zrobie serwera<za slaby net>)

Wymagany Wiek :12+

Mutacja : Ja mam w trakcie ale obojetne

Skype : ex.michalski18

Gadu - Gadu :4712817

TS: Ugadamy sie

Level : Od nowa

xxx

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do:

Gra : Saints Row: The Third (Przez program Tunngle)

Wymagany Wiek : min. 15

Mutacja : Nie

Skype : -

Gadu - Gadu : 7009998 (rzadko używam)

Steam: ShushmenPL

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do wspólnego przejścia gry.

Gra : Saints Row: The Thrid

Wymagany Wiek : +14

Mutacja : Obojętnie

Skype : Tak, podam na PW.

ico_16_favrem.png
Opublikowano

Cześć. Szukam osoby do wspólnej zabawy z DayZ.

Gra :ArmA II mod DayZ.

Wymagany Wiek :16+

Mutacja :Tak.

Skype : rasputino95

Gadu - Gadu : 5550082

TS : Tak.

PW

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do.... CO-OP

Gra : Portal 2 (orginal)

Wymagany Wiek : 15+

Mutacja : Wymagane

Skype : na gg wszystko podam

Gadu - Gadu : 8218013

TS: wole skype

Level : kiedyś grałem, można od początku.

sygnakolor.jpg
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do....COOP/Multi

Gra : SWAT 4

Wymagany Wiek : 14+

Mutacja : Po

Skype :Brak

Gadu - Gadu : 15898324

TS: Tak

Level : Brak

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do.... CO-OP

Gra : Borderlands (oryginał)

Wymagany Wiek : 14+

Mutacja : Wymagane

Skype : Podam na gg.

Gadu - Gadu : 36488041

TS: Lepiej skype.

Level : Od zera.

Opublikowano

BORDERLANDS!!!

Witam.Szukam 3 osób do gry w Borderlands'a mam zamiar nagrywać nasza wspólną rozgrywkę !!!

Gra - Borderlands

Wymagany wiek - 14+ (ja mam 16)

Mutacja - nie wymagam .

Skype - Tak moje Skype: karol.viper

Jeżeli chcecie pograć piszcie tu na forum do mnie na pw ok

Opublikowano

Witam.Szukam 3 osób do gry co-op kampania,partyzant

Gra-Ghost Recon Future Soldier

Wymagany wiek-12+(ja mam 13)

Mutacja-nie musi być(sam nie mam)

Kontakt-PW,skype Eniu (jakby było trudno znaleźć to mam obrazek z milordem),steam ShivuPL,Origin ShivuPL,Uplay ShivuV7

Level-żebym nie musiał tłumaczyć jak grać

Potrebuje ogarniętych ludzi pełne zgranie itp.

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do: Co-op

Gra : Rainbow six Vegas2

Wymagany Wiek : 14

Mutacja : nie koniecznie

Skype :karol.viper

Level :gramy od początku

Zgłaszam się.

14lat: tak

skype: tak

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

Siemanko. Poszukuję osoby do przejścia co-op'a.

Gra: Portal 2

Wymagany wiek : 13+ (sam mam 14)

Mutacja: Niewymagana(Sam przechodzę)

Skype: Wszystko podam przez gg

Gadu-Gadu:44042216

Ts: Wolę skype

Steam: MrKamikadzePL

Proszę by osoba była w miarę możliwości ogarnięta. Z góry ZZZZdzienki.

Ps. Godziny grania: 14-20

Opublikowano

Siema. Szukam 3 osób do co-op'a

Gra: Dead Island (oridżinal)

Wymagany wiek : 12+ (sam tyle mam)

Mutacja: Niewymagana (sam jej jeszcze nie miałem ale mój głoś nie jest specjalnie piskliwy czy wkurzający)

Skype: pieterk99

GG: 34096845 (lepiej pisać na skype)

TS: Raczej nie.

Steam: alfamiecio

Opublikowano

Siemano szukam jednej osoby do Coop-a w Orcs must die 2 wyjątkowo w Dead Island

Gra: Orcs must die 2/Dead Island (PIRATY)

Wymagany wiek : 13+ (mam 16lat)

Mutacja: obojętnie

Skype: ziomal19974

TS: nie

Steam: masakratorrPL

Opublikowano

Witam.Szukam osoby do gry w Co-0p

Gra:Minecraft/Blacklight Retribution.Może coś więcej

Wymagany Wiek:12+(mam 14lat)

Mutacja:Tak

Skype:plcreepa

gadu-gadu:40383666

TS3:Dogadamy się(wole ts)

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do.... Zagrania ze mną Kampanie

Gra : Saints Row The Third

Wymagany Wiek : 12-14

Mutacja : niekoniecznie

Skype : kajtek3925

Gadu - Gadu : wystarczy skype

TS: raczej nie

Level : od zera, od początku.

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do wspólnego grania.

Gra : Minecraft/Borderlands/Call of Duty MW3 ORYGINALNE

Wymagany Wiek :14+ ja mam 15

Mutacja : mile widziana

Skype : Karpies97

Gadu - Gadu :36488041

TS:Wole skype

Level :Od początku (oprócz Cod-a)

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do wspólnego survivalu ;p

Gra : DayZ, oryginalna ArmA.

Wymagany Wiek : 13-xx, sam mam 15.

Mutacja : Nie koniecznie, sam przechodzę,

Skype : komet02

Gadu - Gadu : nie mam

TS: lepiej Skype,

Level : Nie wiem, co tu wpisać, średnio- zaawansowany,

9c5e8497803a7cb2gen.jpg


Dzięki znajomemu mam teraz zaje**stą nazwę :F


 

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania razem.

Gra : DayZ (wszystko na oryginałach)

Wymagany Wiek : Sam mam 14, byle by był ogarnięty.

Mutacja : Sam przechodzę, nie wymagam.

Skype : kamil.charski.

Steam : darkfighter98898

LvL : Wysoko zaawansowany jak na newbie.

 

ps. piszcie mi lepiej wiadomość na skype bo tu wolniej odbiore na privie.

Opublikowano

Gra: l4d, payday the heist, Titan Quest + dodatek, gmod (nie umiem w niego grać), MW3 i tony hawk pro skater 4 NUDZI MI SIĘ I MOGĘ GRAĆ W COKOLWIEK !

Szkajp: pieterk99

Steam: alfamiecio

Wymagany wiek: Nieważne trzeba być ogarniętym aczkolwiek wolałbym pograć z kimś starszym bo wiadomo jak to jest z moim rocznikiem...

Mutacja: niewymagana

Coś od siebie: wymagany mikro i szkajpaj, żaden konkretny wiek nie jest wymagany trzeba być ogarniętym.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do gry w Co-opie przez hamachi

Gra : Borderlands 1.4.1 +4DLC wersja od R.G. Catalyst

Wymagany Wiek : 15+

Skype: -

Gadu - Gadu: -

TS: tak

Steam: leet5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do: Nagrywanie let's play

Gra : Dungeon Defenders

Wymagany Wiek :13+

Mutacja : Najlepiej żeby była (może być w trakcie)

Skype :michal56xd

Gadu - Gadu :10160814

TS:-

Level :Najlepiej od zera (nowa postać)

PS: Nagrywanie planowane koniec września (lub wcześniej)/początek sierpnia.O więcej PW lub skype

Wymagania dodatkowe: Gra orginalna na steamie, mogą być postacie z DLC(Jester,Barbarian itp.)

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do....Nagrywania let's play.

Gra : RESIDENT EVIL 5 , terraria

Wymagany Wiek :11,12,13,14

Mutacja :Może być nie musi (ja nie posiadam ale głoś musi być nie piskliwy)

Skype :antekza

Gadu - Gadu :na skype piszcie

TS:na skype piszcie

Level:-

Co Szukasz w mojej fortecy ? Chcesz dostać strzałą w plecy ? .

 

10 postów zaliczone

20 postów zaliczone .

40 postów zaliczone

60 postów ====

100 postów ====

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...