Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawody League Of Legends


eidos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasady Zawody beda sie odbywaly na Mapie 5v5 ale beda Teamy po 3v3 + ja w jednej z nich zebym mugl nagrywac

 

 

 

 

Taa juz rozumiem... Wez wydaj to 11zl na slownik.

 

 

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:piotroszko

LV:30

Kontakt:Skype-piotr.roszkows9

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Zawody sie zaczynaja juz jutro zapraszam Grupa A vs Grupa B i Grupa C vs Grupa D

Opublikowano

Ehh. Trochę dziwne. Nasza grupa gra przeciwko [A] a oni mają same 30 lvle a my 18,19,20 więc nie mamy szans za dużych, chyba że gramy bez run ,ale to i tak oni mają większe doświadczenie.

Opublikowano

Odswiezam

co za organizator zawodów na 10 min przed pisze o meczu ....

 

 

DZIS O 12 sTART

 

Użytkownik eidos edytował ten post dziś, 11:51

 

17961.2.jpg

Witam all Zapraszam na Zawody w League Of Legends Zapisywac sie w tym Temacie Jesli macie TS To zapraszam na Naszego Team Speak 3

 

 

nagroda 195 RP

 

 

Jak Uzbieramy Full Team oglosze Date Startu

 

 

~~ Wzór Podania ~~

Nick:

LV:

Kontakt:

Kazdy Gra swoim Kontem

~~ Robimy Te zawody z nudow Zapraszam Serdecznie do zabawy ~~

 

Team Speak 3 Info

IP Addres:elite-ts3.pl

Kanał: 22 Haslo : 123

 

Kontakt Moje GG: 7646954

Składy do rozgrywek :

Grupa A

 

AleXioreQ

miloszen123

Minvooo

 

Grupa B

 

Havson : 3562609

PR0siak:3035217

Tanique

 

Grupa C

 

Pysian

Early SoundZ

vandaloOo

 

Grupa D

 

Kamil Ma chomika 8158393

neXsZ 2760789

Bosski Balety 9133134

 

Grupa E

 

 

Piotreek1221

piotras1998

TankredPL

 

Grupa F

 

Kozak96

Kajzer

arek1995

 

Grupa G

 

 

VronaKwasek

N0T4Y0U

piotroszko

 

Grupa H

 

Rheged

RiN17

vertiKs

 

 

Zasady Zawody beda sie odbywaly na Mapie 5v5 ale beda Teamy po 3v3 + ja w jednej z nich zebym mOgl nagrywac

 

2qdsvth.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ZACZYNAMI JUZ JUTRO GRUPA A Vs GRUPA B POTEM GRUPA C Vs GRUPA D

 

 

 

 

 

 

DZIS O 13:00

Człowieku podajesz termin na 9 min przed?

Opublikowano

WTF?

 

Nie lepiej wysłać pm'ki do wszystkich, który będą grać w danej grupie i przekazać termin gry (np za 2-3 dni ). Wszystko również napisać w tym temacie . Osoba powinna zrobić prawie wszystko, aby się zjawić, bo nagroda nie jest byle jaka . Jeśli kogoś by zabrakło to można zrobić jakichś rezerwowych czy coś.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@krowiak

 

Może mógłbyś do naszego teamu grupa B, ponieważ Havson nie odzywa się coś, ani go dawno na MPC nie było, więc zapytaj się eidosa czy możesz za niego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...