Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RolePlay][Dedyk][WhiteList]Państwa I Zamki


Tracer145

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  • 24/7
     

 

 

informacjec.png


  •  
    Serwer: VPS
     
    Adres IP: 188.165.21.217:25565
     
    Forum:

screenyh.png


http://img841.imageshack.us/img841/5246/20110802160352.png.
http://img854.imageshack.us/img854/5250/20110802160014.png

 

noweinformacje.png


  • Pluginy:PerformenceTweaks,Essentials,KeepGrowing,LCForager,Runecraft,
    MultiChannel,WorldEdit,LevelCraftCore,WorldGuard,oraz wiele więcej.
    Informacje:
     
    Państwa i Zamki to serwer full RP dziejący się w czasach średniowiecza,z czasem będą znajdować się tam różne królestwa oraz twierdze, na serwerze jest świetna atmosfera
     
    Serwer jest nastawiony nie na budowę (co nie znaczy że nic nie budujemy) tylko na klimat(więcej o tym w regulaminie). Serwer prowadzi współpracę z creepshaft
     
    Aby dołączyć do WL należy:
    1.Napisać do NeltPL na gg: 9844851
    2.Przeprowadzić rozmowę testową na gg Ganiroo: 4432641 Lub na gg NeltPL: 9844851 Jednak proszę o pisanie do Ganiroo o ile jest online.
     

Opublikowano

Prosze o dopisanie do wl

 

Nick: Drag

Nicki w metinie: Flash ,Drag.

beznazwyjnk.jpg

 

Pomogłem ? Walnij -

:D

 

Serwer : Mexillia

Królestwo : Jinno

Nick : SirDrag

Profesja : Sura BM

Lvl. : 120

Gilidia : Yakuza

Status : ON

Opublikowano

Zapisy na WL na forum...Nie piszcie zapisów na WL serwera Creepshaft z którym dzielimy stronę,zapisy na naszą WL są w kategorii niżej.

Opublikowano

Słuchaj podawanie innych for na tym forum jest zabronione. Masz obowiązek "przyjmować" te nicki które są w tym temacie.

 

Tak zawiasem to dodaj Pablos i Dren

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Refreshik i opinia ;)

Server Pro.. Jedyny taki RP w Polsce moim skromnym zdaniem.

Różne prace, państwa, miasta.

Klimat jest. Różne Nacje.

Zapraszam gorąco.

Pomóżcie rozwinąć się serverowi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...