Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gildia PolakPro Zaprasza w swoje szeregi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy do gildi PolakPro

 

Aktualnie posiadamy 30 lvl i wszystkie możliwe skili gildi zostały wymaksowane

 

Liczba członków - 25/100

 

Przywódca - MORTIS ( 148) lvl

 

Oficerowie - Serszel (134) lvl , Twoja kicia ( 146) lvl

 

W gildi zawsze panuje miła atmosfera która zachęca do ekspienia ;P

 

Chętnych zapraszam na priv, przeważnie ch 1

 

 

ZAPRASZAMY !!!

Opublikowano

nie polecam tej gildii. szefa nie było przez 2 dni i nie miał kto bloka założyć.

latałem przez to jak pojebany z 19 lvlem zamiast pofarmic i expic.

strata czasu z nimi

beznazwy1kopiag.jpg

lc4.gif

Opublikowano

Up: No i co z tego ze nie bylo szefa 2 dni ?? kazdy ma swoje zycie a jesli ty nie masz zycia poza komputerem to twoj problem

Topic: No no chyba dojde ;] ciekawie sie gildia zapowiada ^^

Za duza sygna - MrPiotrek122 / DZIEKUJE ZA USUNIECIE TAKIEJ PIEKNEJ SYGNATURKI ! :>

Opublikowano

Up: No i co z tego ze nie bylo szefa 2 dni ?? kazdy ma swoje zycie a jesli ty nie masz zycia poza komputerem to twoj problem

Topic: No no chyba dojde ;] ciekawie sie gildia zapowiada ^^

 

Jak masz zamiar dojść jak ten nobek nie napisał serwera?

 

 

 

 

 

 

 

 

1248991649.gifDziękuje!

Pomogłem? Kliknij na +

Opublikowano

TEPAKU BO INACZEJ SIE NIE MOZNA DO CIEBIE ODEZWAC WIELE RAZY WIDZIALEM TA GILDIE ! SERWER KATAR ! sry za capsa ale inaczej do takiego nie dotrze

Za duza sygna - MrPiotrek122 / DZIEKUJE ZA USUNIECIE TAKIEJ PIEKNEJ SYGNATURKI ! :>

Opublikowano

Hahaha up tym mnie rozwaliłeś... a może tutaj tak chodzi o to czy Extreme, 777 czy też ep 2 .. haha.

Opublikowano (edytowane)

Problemy macie *.*

 

<---------------

Extreme LC

Edytowane przez MustBeEmo

Extreme Last Chaos :

Nick : PriestessOfDeath

Postać : Healer

Profa : Archer lecz na 165 Cleric

Level : 160 wciąż rośnie

Guild : Po upadku Potential jaką życie przyniesie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...