Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silki Się Wyłączają


Orni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Włączam silki i po zalogowaniu wciskam 'Start' i mi się silk wyłącza. Zaczęło mi się robić tak jak D&G powiedział mi abym zgodność ustawił, po ustawieniu przywróciłem do normalnego stanu i myślałem że będzie działać. Wlogowałem już 4 razy i jak dałem Start to silk się wyłączył :(( Nie mogę :( Tyle razy się wlogować i stracić szansę gry ... Błagam o POMOC

 

PS: zaden blad mi nei wyskakuje tylko sie silk wylacza.

 

@EDIT za skuteczną pomoc dam 5*!!

Opublikowano

silki?

 

to moze kompa masz za slabego na kilka

 

albo zainstaluj jeszcze raz silka

 

lub format powinno pomoc xD

Opublikowano

niemam za slabego LAPTOPA :P nawet mam bardzo dobrego kupionego na te swieta :P a zeby silka instalowac jeszcze raz musze sciagac instalke znow oO a format moge zrobic :P

Admin Cienia
Opublikowano

Powiedziałem dobrze ale robisz źle.. Jak już wchodzisz to nie klikasz start, albo wchodzisz loaderem, albo przez srokinga. Jak odpalisz silkroad, i wtedy naciśniesz start/stop to napewno ci się wyłączy.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

ja wciskam start w silku nie w srokingu, a moze to 1gb ma ta instalka, ale mi sie sciaga ponad 6h <_< takiego mam neta ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...