Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem] z dwoma mietinami 2 czesc tylko dla tych co sie znaja na kompach ! PLS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cze mam pytanie oto moj komp : System - microsoft windows xp professional wersja 2002 dodatek service pack 2

komputer : AMD sempron[tm]processor 2800+ 1.60GHz 512MB Ram

czy jak dokupi procesor do okolo 2.40 lub jakis do 50zl (jaki to by byl) i czy by starczylo na troche ramu opisz czy mozna cos zrobic z tym kompem za 50zl zeby smigaly 2 metiny na 1 niemam laggow wogule ale na 2 wiecie odrazu mowie odpiszcie pls niemam kasy na lapka wiec chce polepszyc np procesor w tym kompie

pamietajcie max 50zl licze na podpowiedz

 

 

POLECI FULL PLUSOW

Opublikowano (edytowane)

Jeśli nie chcesz mieć lagów uruchom dwa metiny w oknie ,najmniejsza rozdzielczość ,niskie detale ,16 bit

A procesora za 50zł nie kupisz chyba że używany ale takich nie polecam ;)

 

@Edit ,nie mówię że to zadziała ale zmniejszy lagowanie i cięcie się gry

Edytowane przez KawiacziuS

normalkino.png

Opublikowano

@KawiacziuS gdy metka uruchomimy w oknie to jeszcze bardziej laguje.

Nawet jak w configu zmieniasz na 'uruchom w oknie' to jest tam napisane że to spowolni grę.

Za 50 zł nic nie zdziałasz...najwyżej ram dokupisz, bo procek to wątpię.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

@Up ,nie wiem jak u was ale jak ja przełączam metka z pierwszego na drugiego przy ''full screen'' jeszcze bardziej się tnie...

 

Spróbuj w oknie i full size ; )

normalkino.png

Opublikowano

Hmmmm za 50zł powiadasz możesz dokupić używanego ramu nic więcej nie da się zrobić . Ewentualnie jakiś procek o dobrego kumpla ze starego PC ...

bez yt.

Opublikowano

Komp stary, pewnie płyta główna też więc nie każdy procesor i ram będzie pod niego pasować...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...