Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak nie zostać wykrytym?


Mane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedewszystkim blad podstawowy.

Puszczamy bota na same boxy, i to zawsze.

Najlepiej raz dziennie zmieniac tryb w bocie.

 

Blad drugi.

Bot 24h na dobe. Znam osoby co tyle lataja,

lecz osobiscie bym nie ryzykowal. Robcie

niewielkie przerwy, chociaz z 4h miedzy lataniem.

 

Blad trzeci.

Stare, wykryte boty.

Tu chyba podstawa. Bocimy na Valhalli, ktora

zostala wykryta juz przy wrzucaniu na serwer,

to nie ma co sie rzalic o bana.

 

Blad czwarty.

Zwracanie na siebie uwagi.

To tez jest spory blad wiekszosci botuserow.

Bierzcie nicki, ktore sie nie wyrozniaja, i sa

podobne do wszystkich innych. Dodatkowo

trzaskajcie niebieskimi, nie czerwonymi laserami,

bo to tez sie wyroznia.

 

Blad piaty.

Bot 24/7 na StrueneRy/3-2.

To mega blad. Jesli puszczasz bota, to ustaw mu

zmiane mapy, chociaz raz na 10 minut. Tu nie chodzi

o wykrywalnosc przez system, tylko jak gracz, po naprawie

widzi cie 10 raz, bijacego StreuneRa na 3-8, to odrazu

przychodzi mu na mysl bot.

 

Blad szosty.

Uciekanie na 95% (i wiecej)

Tez blad, jesli bot moj bije kryche, jest na zyletce,

to jak jakis liberator proboje ja ukrasc, to raczej nie

uciekam od niego, tylko bije. Osobiscie polecam

ustawic 75%.

 

Blad siodmy.

Bocimy 5-6 oraz 20-21.

W tych dniach BP co miesiac robi kontrole.

 

Mane.

Opublikowano

Już NoobKiller utworzył taki temat... Do zamknięcia.

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Już NoobKiller utworzył taki temat... Do zamknięcia.

 

dokladnie do tego zaspamowales dwa tematy kolego

97v7z7.jpg

Tłumacz angielskiego - profesjonalne tłumaczenia z angielskiego i na angielski

Opublikowano

NoobKillerPL Rulez ! Zajebiste podanko na moda Gz :))) Ja jestem za ... ten jakiś 007 czy jak on tam ma to Ciec tutaj mamy oagrniętego człowieka a on nie chce mu dać moda ... DNO !

Opublikowano

NoobKillerPL Rulez ! Zajebiste podanko na moda Gz :))) Ja jestem za ... ten jakiś 007 czy jak on tam ma to Ciec tutaj mamy oagrniętego człowieka a on nie chce mu dać moda ... DNO !

 

Weź chłopie NoobKiller na moda? Heh, jak dla mnie to styl podania już jest taki, że on sobie jaja z tego robił ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...