Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Przyciąganie gracza w PT


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam taką prośbę , a raczej pytanie .... Jak można na zwykłym cliencie ( bez moda ) zrobić tak , aby była możliwość z przyciągnięcia gracza poprzez dodatkowa umiejętność w PT ? Czy jest taka opcja? Jak tak to jak to zrobić?

Opublikowano

no jest to przecież w modzie na privy masz problem jeśli chcesz to na priv instaluj moda i graj :P

SUKCES MA WIELU OJCÓW PORAŻKA JEST SIEROTĄ - Młody M

Opublikowano

Cze,

Bez instalowania moda nie ma takiej opcji. Chyba już wyjaśniliśmy. Takie coś jest w modzie kamera.

Pzdr

Pomóż innym, nie bądź obojętny ! Jedno kliknięcie a tak wiele może.

1420669638.png

Opublikowano

Jest !!! Możliwość !

Widzę dobrze się znacie -.-

 

 

Musisz mieć Dowództwo nim na m1 ;]

 

I wtedy graczy z pt tepasz koło siebie.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Panie up .

 

Tak z dowodzeniem na m1 można teleportować gracza , ale tylko na modzie...

 

 

no i w tym momencie się mylisz bo ja teleportuje swoje chary na metki w dt robie runa 1 - 2 podłoga metki 60 teleportuje swoje nooby i wiec nie gadaj mi pan ze to dziala tylko z modem a gram na globalu

Opublikowano

no i w tym momencie się mylisz bo ja teleportuje swoje chary na metki w dt robie runa 1 - 2 podłoga metki 60 teleportuje swoje nooby i wiec nie gadaj mi pan ze to dziala tylko z modem a gram na globalu

 

Mam dowodzenie na M na globalu i na 100% nie da się tak bez moda... Jest ktoś kto mi odpowie na pytanie bez wymyślania?

Opublikowano

no to powiem tobie kamer mod nie chodzi na metin2 uk wiec jakim kurwa cudem ja teleportuje swoje nooby ? a więc metin2 uk to global czyli działa przywołaj członka pt i staja koło ciebie wiadome chyba że musi noob być na tym samym ch pozdrawiam bo to działa bez kamer moda

Opublikowano

Witam.

 

Mam taką prośbę , a raczej pytanie .... Jak można na zwykłym cliencie ( bez moda ) zrobić tak , aby była możliwość z przyciągnięcia gracza poprzez dodatkowa umiejętność w PT ? Czy jest taka opcja? Jak tak to jak to zrobić?

warn

1304609151u204983.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...