Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwalcie się swoim sprzętem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ TOPIC

Nie lubię sie chwalic komputerem bo on ma służyc do pracy i do gier ;).

 

Hm 24gb ram ? Nie za duzo kolego ? Obecnie nawet 4gb nie da sie wykorzystac w pełni. Sam posiadam 8gb i uwazam, ze nie wykorzystam tego przez kilka lat..

 

Grafa 2gb . Po pierwsze ilość PAMIECI nie sprawia , ze karta jest wypasiona. Inne parametry maja na to wplyw ;). Sam też mam GTS450 , ale z 1GB GDDR5 a Ty masz jak widze DDR3 czyli nieco wolniejsza :P. O ilość pamieci nie powinienes sie martwci bo karty obecnie moga zapozyczac z RAM. A Ty masz 24gb ... wiec lajtowo styknie ;).

 

Jakie rachunki za prad jesli moge wiedziec ? Kiedys miałem felerny zakup grafiki Gigabyte 9600GT 1gb ddr3 (pasywne) i prąd zjadała jak popierdolona. Wiec sprzedalem czym predzej.

jqeuR.png

Opublikowano

W przeliczeniu to za 9 godzin chodzącego kompa, (monitor 24cale też) dziennie. Miesięcznie około 40-45 zł wychodzi. Sam zasilacz jest około 500-550 W więc nie tak strasznie.

klockilego.png
nick EUNE: the OSTR

Opublikowano

Procesor: IntelCore i7

Karta Graficzna: ATI MOBLITY RADEON HD 5650 GRAPHICS 1GB

RAM:16GB RAM DDR3

System Operacyjny : Windows 7 64x

Dysk Twardy: 1TB Samsung + 1TB Dysk Sieciowy :)

random.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...