Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile włącze metinów na tym komputerze?


Sh0ck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AMD Phenom II X4 955 Black Edit

Asus M5A87 /AMD 870, AM3+

Goodram 8GB (2x 4GB) 1333 MHz CL9 PC3-10600 DUAL CHANNEL

Asus GeForce GTX 460 DirectCu 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

 

Ile? , nie w m1 ch1 a np w m1 ch4 na FBki lub easymetin2!

Opublikowano

Na easy metin 2

 

Normlanych nie wiem sprawdz a nie piszesz bez sensowne tematy.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

ja na lapku z 4gb ramu i gorszą kartą graficzną odpalam 3 fishboty i zamierzam jeszcze ze 2-3 doexpic :)

Opublikowano

AMD Phenom II X4 955 Black Edit

Asus M5A87 /AMD 870, AM3+

Goodram 8GB (2x 4GB) 1333 MHz CL9 PC3-10600 DUAL CHANNEL

Asus GeForce GTX 460 DirectCu 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

 

Ile? , nie w m1 ch1 a np w m1 ch4 na FBki lub easymetin2!

 

jesli bedziesz mial xp to nawet mozesz miec z 100 GB a xp i tak uruchomi tylko 3.25 GB.zalezy jaki system ebdziesz mial to tez wazne.

Opublikowano

liczy się internet!

ale nie tylko bo ja mam np kompa składaka za 4,7tys i mam włączone po 4 metki OpenFM Neta a na necie z 3/4 karty, gg i jak gram na pandorce gdzie na CH1 jest full osób nie mam wgl. lagów ;)


KOCHASZ BIBERA? JEŚLI NIE TO DAJ +, JAK NIE DASZ TO JESTEŚ HARDCOREM I LUBISZ BIBERA. A DLACZEGO HARDCOREM? ZADARŁEŚ Z NAMI ;)

Opublikowano

@ Sprawdziłem na swoim lapku.

 

Intel Core™ i7-990X Processor Extreme Edition ( 12MB L3 Cache, 3.46GHz, 6.4GT/sec QPI, 6 Cores )

12GB Triple Channel DDR3 SDRAM at 1333MHz - 3 X 4GB

750GB 7200rpm SATA 300 Secondary Hard Disk Drive

120GB Intel 510 Series SATA3 6gb/sec Solid State Disk Drive

 

 

Net 20 mb

 

 

 

 

I uruchmiam na swoim bocie w testach 9 botów ;)

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

WIem za aktualne gry wymagaja max 4 GB pamieci. Bede mial windowsa XP. Z netem w metinie nigdy nie mialem problemu. Nie mozliwe ze ram zabiera 700 MB jezeli ja na 512 wlączam 3 okienka i moge na nich w V2 spokojnie grac ( aby jakas menda nie biegala) .

 

Szlagaag ladny laptop :) przynajmniej procesor :)))

 

Na pewno ktos ma podobne parametry do tego, bo to jest komputer z sredniej kieszeni.

Opublikowano

jesli bedziesz mial xp to nawet mozesz miec z 100 GB a xp i tak uruchomi tylko 3.25 GB.zalezy jaki system ebdziesz mial to tez wazne.

 

 

Mam win 7 .

Lapek za 13,5 tys.

 

Odpali mi się 10 + bo przy 9 nie mam żadnych lagów ;]

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Ja na swoim starym 1 gb ram włączyłem raz przypadowo 49 metinów :D

Ale lagi ... NIEZIEMSKIE ^_^

 

Mam win 7 .

Lapek za 13,5 tys.

 

Odpali mi się 10 + bo przy 9 nie mam żadnych lagów ;]

Raczej tak , jak i 9 to i 10 . tak mi się wydaje .

Opublikowano

@up

 

Włączonych -.-

 

 

A tutaj bardziej chodzi o FB + Bot -.-

 

 

Włączyć to ja mogę na swoim lapkiu ponad 100

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

z takim sprzetem wlaczysz +20 kont poniewaz ja z duzo gorszym sprzetem uruchomilem 20 kto nie wierzy to tutaj ma moj temat z SS ;]

http://www.mpcforum.pl/topic/326078-ssilosc-zalaczonych-kont-zuzycie-procesora/page__st__20

Opublikowano

jak kupisz tego kompa to wez wina 7, bo xp pociaganie max 3,5 gb wiec mimo ze bedziesz mial 8gb to windows 'zobaczy' 3,5

poczytaj psoty wyzej a nie spamujesz!!!pisalem ze ma xp i zamsit 4 GB ramu pokazuje 3.25 GB tylko po co posty pisac a moze czytasz tylko spamujesz by sobie posty nabic!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...