Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dojść na drugą mape doliny orków


speader22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Dzisiaj chciałbym pokazać jak dostać się na mapę doliny orków na której nikogo nie ma, ponieważ nikt o niej nie wie

 

1.Biegniemy do Doliny orków, na BO

 

2.Próbujemy przebiec przez posąg.

 

- Punkt na mapie ->

http://imageshack.us/photo/my-images/819/dolinav2.jpg/

- Wygląd posągu ->

http://pokazywarka.pl/yg2yvi/

 

 

Gdy przejdziemy przez posąg, przeteleportuje nas na początek doliny, ale tej pustej.

 

Pomogłem ? Daj minusa xD

 

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Siema. Dzisiaj chciałbym pokazać jak dostać się na mapę doliny orków na której nikogo nie ma, ponieważ nikt o niej nie wie

 

1.Biegniemy do Doliny orków, na BO

 

2.Próbujemy przebiec przez posąg.

 

- Punkt na mapie ->

http://imageshack.us/photo/my-images/819/dolinav2.jpg/

- Wygląd posągu ->

http://pokazywarka.pl/yg2yvi/

 

 

Gdy przejdziemy przez posąg, przeteleportuje nas na początek doliny, ale tej pustej.

 

Pomogłem ? Daj minusa xD

 

polecial minus a to na plu nie dziala co nie?

Opublikowano

Stare jak świat...Jak grałem jakieś 2 tygodnie w metka to już ten 'sposób' odkryłem i wtedy jeszcze na PL działał.

Teraz na większości Privów nawet to nie działa chyba że są niedopracowane i na PL też nie działa.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

na pl tego pomniku nie ma, prosze uwazac bo nie wiem czy za to jest blok konta ale zbugowalo mi sie dzisiaj konto na tiverii przez to.

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Stare jak świat i ludzie :)

Kiedyś ten temat wysiał w podpiętych w głównym ale jak usuneli to z pl poleciał do kosza.

http://www.mpcforum.pl/topic/191555-ciekawostkaubijanie-dwoch-takich-samych-bossow-w-ciagu-kilku-minut/

 

@Restive

Słuszna uwaga, niektóre privy pozbywają się tego. :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

jednak na tiverii to jest a server dopracowany bardzo wiec na kazdym mozna zaobserwowac czasem pomnik ;]

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

@ref

 

@restiv

 

jak mi sie zbugowala postac to nie moglem sie zalogowac .. a ze na str tiverii jest odbugowywanie przenoszeniem do ..miasta to bylem uratowany xD

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Oj watpie zeby na v2 doliny nikogo nie bylo ;) ale fakt faktem jest mniej niz na pierwszej dolinie. I na pl tego nie ma ale zawsze na us albo sg mozna isc na v2 doliny i fmski dropic jest mniej osob niz na v1 doliny ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mało przydatny tutorial, na tych nowych serwerach zazwyczaj to nie działa, na pl'u też, jedynie na koreanie bodajże jest to normalnie traktowane, nie jak bóg.

Ale masz - za starania, może napiszesz jeszcze jakiegoś tutka ;)

52287137559562145640.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...