Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Jest W Końcu Z Tym Is Na Longjuyt2


muszi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie nie wiem w końcu jak jest z tym IS na longjuyt2 czy ze strony wchodzi sie teraz czy są w końcu port wcześniej gadałem na innym temacie i go zamknęli przed zadaniem jeszcze kilku pytan ale odpowiedzccie chociaż na to plis ;]

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam jeszcze pytanie o lagi. Czy Was tez tak nieziemsko laguje? bo u mnie sie grac nie da ;/

Avate_eune_117_4_logo.png

Opublikowano

cwelu czytać nie umiesz jak masz pytanie to se temat nowy załuż a nie mój pierdolisz wypierdalaj śmieciu zryty

Opublikowano

Co do lagów - zależy jak leży. Jedni piszą że zero inni mówią że są okropne. Około 18 ja sam również lagów doświadczyłem. Prawdopodobnie jest to związane z przeniesieniem IS.

 

A co do samego sklepu. Przed chwilą logowałem się ze strony głównej, więc raczej "porty" odpadają

 

www. longjuyt2. com/shop/ (przepraszam za linka ale często są z tym problemy)

Prosze bardzo. Ciężko wejść ale działa w 100 % (właśnie kupiłem KU)

 

Pozdrawiam.

f.png

Opublikowano

No Dobra z tego co czytam i czytam to tak:

może znacie dobre ip i proxy co nie wywalaja bo z moich wywala po zalogowaniu a za dodatek wyskakuje mi białe pole lub :

用户名和密码不能为空,单击返回上一页。czyli : Nazwa użytkownika i hasło nie może być pusta, kliknij przycisk powrotu do poprzedniej strony.

 

Jak Coś Proszę na Priva.

Opublikowano

Ten Link Napewno działa a jak nie działa to się nie dotykajcie do tego.

 

http://www.longjuyt2.com/shop/

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Gość Mounthains
Opublikowano

is na stronie główniej i ale bardzo wolno.....

Opublikowano

ej chłopaki sory ale weście zarzućcie ID na skile BMa albo dajcie linka z wszystkimi ID z góry dzięks

Opublikowano

Działa wam IS? Bo mi pokazuje się takie coś

The page you are looking for is temporarily unavailable.

Please try again later.

 

EDIT. Sorki mój błąd. Nie przeczytałem całej strony :]

Opublikowano
Działa wam IS? Bo mi pokazuje się takie coś

 

EDIT. Sorki mój błąd. Nie przeczytałem całej strony :]

 

 

 

 

 

Eugieniusz czyli co oznacza ten blad . Tez mi wyskakuje .. . Co mam zrobic zeby kupic ?..

Jeśli dasz + odwdzięczę się ;D

Opublikowano

Teraz wyskakuje Mi to -,-

 

 

 

Fatal error: Call to undefined function session_start() in /usr/home/www/www/shop/player.php on line 2

 

....

Jeśli dasz + odwdzięczę się ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...