Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego kolegę wywala z mojego serwera chamachi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego kolegę wywala z mojego serwera chamachi?

Założyłem serwer wszystko pięknie cacy ale gdy ktoś wejdzie to po paru sekundach go wywala dlaczego????? mam zapore wylonczoną

minecraft-logo.png

Zbieram Plusy ;D

Opublikowano (edytowane)

Może white listę masz włączoną , albo jeśli macie piratki to ustaw 'OnlineMode = False' (w pliku server) . Czasami też jest problem z hamachi wypróbujcie starsza wesje np. 1.0.25 ...

Edytowane przez HoBo

Rainbow Dash !!!!

Opublikowano

Ale to nie od tego bo jak ja do kogoś dojede to mam normalnie tylko straszne lagi więć cos zle z serwerem prosze pomóżcie

minecraft-logo.png

Zbieram Plusy ;D

Opublikowano

A używasz normalnych plików z minecraft.net czy bukkit ?

Rainbow Dash !!!!

Opublikowano

Komputer:

Intel® Core2 CPU

6420 @ 2.13GHz

2.13GHz,1,00 GB RAM

Rozszerzenie adresu fizycznego

 

Internet 2mega livebox z neostrady

minecraft-logo.png

Zbieram Plusy ;D

Opublikowano (edytowane)

A szybkość internetu ? Sprawdzanie szybkości . Bukkit ma to do siebie że czasem są lagi , dlatego pytam ...

 

 

 

Edit : O napisałeś :D

Edytowane przez HoBo

Rainbow Dash !!!!

Opublikowano

@up też mam z neo i to livebox, a na czym masz? livebox, chodzi oto że livebox podłoączony do kompa czy no ten, kurdeeee zapomniałem jak sie nazywa ale wygląda jak pendrive xD

 

 

jeśli tak to może słaby sygnał, może nie te same wersje hamachi? nie wiem ale sprubuj

 

PS hamachi a nie chamachi

 

sorki za błędy ortograficzne

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

ale mój livobox niema zasięgu on jest podłączony pod stacjonarny wszystko pieknie chodiz szybko pobieram i git tylko z tymi serwerami

minecraft-logo.png

Zbieram Plusy ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...