Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ViperCraft[Dedyk][1.7.3][No-WL][24/7][No-Premium][Survival] Z miastem!


zybeq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  • Serwer Online 24/7 Serwer jest nowo otwarty powstał o godzinie 16!.
    Potwory: On
    Zwierzęta: On
    WhiteList:Off
    DynamicznaMapa:
http://node38.pukawka.pl/165234/dynmap/



 

 

informacjec.png


  • Serwer: DEDYKOWANY
    Adres IP: 176.9.11.7:25595

screenyh.png


  • Brak Screnow

 

noweinformacje.png


  • PLuginy: AntiXRay, AuthMe, AutoSave, BatterShop, Cleaner, CraftBook, Essentials, Factions, Found Diamonds, HerocHat, iConomy, LWC, MagicCarpet, Permission, Permission+, properTime,Quickbelt,RealShop Reporter, SimpleReserve, Stats, Wolf Pound, WorldEdit, WorldGuard, Xwarp
     

 

ReklamaViperCraft Beta!

 

Za Co Te MINUSY?

Opublikowano

Zapraszam na serwer!

Info

Pierwsze dzialki rozdane!

 

//Odświeżamy co 24h

Opublikowano

Serwer online zapraszam bylo tworzone nowe miasto przepraszam ale nie moglem goscic graczy i robic mapy ;] zapraszam!

Gość szanio22
Opublikowano

Dostalem Bana od Head Amina za co?? nick Pawlo ???????????????/ za co dostalem bana? a wogule co to x-ray

Opublikowano

Możecie zrobić na więcej osób bo cały czas full serwer.Plisss.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Chujowy serwer .

Admin mysli ze zrobi komus na zlosc .

Mowie ze ja chce dzialke pozniej masa innych ze oni tez .

I admin stwierdzil ze ja bd ostatni .

Tyle w temacie chujnia . !

xenoxik.png

 

Minecraft <333

Opublikowano

Oj kolego nie wiesz co piszesz po prostu teleportowałem go pierwszego.

a twoje zachowanie jest karygodne kto normalny pisze takie bzdety ??? czy ty masz rozum małej mrówki?

zalmiciekolego.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usURL]

Opublikowano

uuu nieladnie sie zachowales zecikov ...

Dlamnie srwer jest fajny a admini spoko ^^ naprawde go polecam

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Serwer nie jest off, robia nowa mape czy cos na 1500 dzialek (nienormalni) i ma byc 40 slotow. Tak mi Gomez na GG naspiał.

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...